23 Nisan 2020 / 100. Yıl

Bugün hepimiz için son derece önemli ve aynı zamanda gurur kaynağı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Gurur kaynağı diyorum çünkü dünyada çocuk bayramına sahip olan ilk ve tek ülkeyiz…

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.”

İşte bu anlayışla biz de LEAD Network Türkiye üyeleri olarak yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımıza daha güzel ve eşitlik imkanları sunmak adına faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Bayramlar hep beraber kutlandığında daha bir anlamlı daha bir keyifli olur… Bu yıl içinde bulunduğumuz koşullar gereği evlerimizde kutlayacak olsak da 23 Nisan coşkusunu çocuklarımızla paylaşalım ailemizin minik üyelerinin, çocuklarımızın yaptıkları resimlerle sosyal medya hesaplarımıza renk katalım ve bayram coşkusunu hep birlikte yaşayalım istedik…

Çok daha güzel günlerde hep birlikte nice bayramlar nice kutlamalar yaşamak temennisi ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın gözlerinden sevgiyle öpüyorum.

Aysun Zaman
LEAD Network Türkiye Başkanı