LEAD Network Türkiye

LEAD Network Türkiye derneğinin destekçisi olarak, perakende ve tüketici malları sektörlerinde çalışan kadın liderlerin fırsat eşitliğine ulaşması, çalışma yaşamında daha etkin yer alması, lider konumda görevlendirilmesi, liderlik konumunu ve etkisini arttıracak, iş dünyasının talep ettiği bilgi ve vasıfları kazandıracak,  gelişimi ve ilerlemesi yönündeki çabalarımızın stratejik yön vericisi olarak konumlanacaksınız. Kurumunuz, değişimin ve kadın liderlerin sayısının artması ve güçlenmesi için bir katalizatör olacaktır.
Aramıza katılan destekçilerimize farklı bakış açısı, geniş ve farklı bir iletişim ağına erişim, kurumunuzdaki yeni liderlerin desteklenmesi için eğitimler, tecrübe ve bilgi paylaşımları, global ve lokal etkinliklere katılım fırsatları sağlıyoruz.
LEAD Network Türkiye destekçisi olmak isterseniz, sponsorluk şartlarımızı öğrenmek için bize iletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

KURUMSAL ÜYELERİMİZ

Bireysel ya da kurumsal üye olarak derneğimizde aktif çalışmalarımıza destek olabilirsiniz. Kurumsal üyelik avantajları size ve firmanıza faydalı olacak çalışmaları içerecek şekilde 5 kadın ve 5 erkek çalışanınızı derneğimizin faaliyetlerinden yararlandırabilirsiniz.