“Vizyon, anlayış, netlik ve çeviklik, bugün liderlik için gerekli olan formülü oluşturuyor”

LEAD Network Türkiye P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı

Christophe Duron’u ağırladı.

Perakende ve tüketici ürünleri sektörlerinde çalışan kadın liderleri destekleyen, üst düzey kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve gelişimlerine katkıda bulunmayı misyon edinen LEAD Network;

10 Ekim 2019’da, Procter & Gamble ev sahipliğinde gerçekleştirdiği liderlik etkinliğinde, P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron’u ağırladı.

Açılış konuşmasını LEAD Network Türkiye Başkan Yardımcısı Ceyda Kaptan’ın yaptığı, P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron’un liderlik eğitimi, 10 Ekim 2019 tarihinde, LEAD Network Türkiye üyelerinin katılımıyla P&G İstanbul Kampüsü’nde gerçekleşti.

Christophe Duron, bugün dünyada neredeyse her alanda (pazarlar, teknolojiler, tüketici tercihleri ​​vs.) gerçekleşen değişimin artan hızıyla liderliğin her zamankinden daha önemli olduğunu hatırlatarak, bu değişim ivmesinde liderlerin yalnızca yakın dönem odağıyla değil, kariyerlerinin sonunda geride bırakmak istedikleri iz için bugünden net hedefler belirlemeleri gerektiğini belirterek eğitime başladı.

Eğitim süresince Duron, kariyerinde edindiği tecrübelerden de örneklerle büyüme odaklı bir zihniyetle hareket etmek, öğrenme ortamını teşvik etmek, zor zamanlarda sakin kalmak ve mutluluktan güç almak gibi liderliğin farklı yönlerine değindi. Duron eğitimini tamamlarken, “Vizyon, anlayış, netlik ve çeviklik, bugün liderlik için gerekli olan formülü oluşturuyor. Bunların arasında çeviklik özellikle büyük önem taşıyor; bu nedenle günümüz dünyasında liderler çevik olmalı, büyüme odaklı bir zihniyetle hareket etmeli ve bu doğrultuda daima öğrenmeye devam etmeliler.” diye belirtti.”