LEAD Network Türkiye’de bayrak değişimi…

Perakende ve tüketici malları sektörlerinde çalışan kadın liderleri destekleyen, üst düzey kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve gelişimlerine katkıda bulunmayı misyon edinen LEAD Network Türkiye’de bayrak değişimi gerçekleşti.

 

LEAD Network Türkiye ofisinin kurulmasında çok büyük emekleri olan ve  kuruluşundan itibaren dernek başkanlığını yürüten, Füsun Tavus Mumcu LEAD Network Avrupa Partner Bağlılığı Direktörü olarak atandı. Görevini Paris ofisinde yürütecek olan Tavus Mumcu, Yönetim Kurulu Kararı ile başkanlık bayrağını derneğe yıllardır Başkan Yardımcılığı yapan Migros Pazarlama Direktörü Aysun Zaman’a devretti. Başkan Yardımcılığını ise Tchibo Pazarlama Müdürü Ceyda Kaptan yürütecek.

 

Yeni Başkan Zaman, LEAD Network’un 3.5 yıldır Türkiye’de faaliyet gösterdiğini ve bu kadar kısa sürede yüzlerce üyeye ulaşıldığını ifade ederek, ‘’Bugüne kadar derneğin bütün faaliyetlerinin içerisinde oldum. Bundan sonraki süreçte de tüm gücümle derneğimizin en iyi yerlere gelmesi konusunda çalışacağım’’ açıklamasını yaptı. En büyük hayalinin de bir gün bu derneğin faaliyetlerine ihtiyaç kalmadığı günlere ulaşmak olduğunu belirtti.

 

Füsun Tavus Mumcu’nun LEAD Network Türkiye’de çok büyük emeği olduğunu belirten Zaman, ‘’Avrupa ofisinde de çok ciddi başarılara imza atacağına inandığım Füsun Tavus Mumcu’ya yeni görevinde başarılar diliyoruz. Biz LEAD Network Türkiye olarak hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.