LEAD NETWORK TÜRKİYE

Sizin gibi dönüşümü hedefleyen bugünün ve geleceğin kadın liderleri ile tanışın.
Sektörümüzdeki değişime, kadın iş gücünün fırsat eşitliğini yakalamasına katkıda bulunmak, ilham almak ve ilham vermek için sektörün diğer liderleriyle bir araya gelin.
Bireysel olarak kariyerinizde daha hızlı yol almak için kadın/erkek lider ve yöneticilerle bir araya gelin.
Cinsiyet eşitliğini iyileştirmek ve geleceğin liderleri olarak çalıştığınız sektör ve kurumlarda pozitif bir değişim yaratmak için farklı uygulama ve örnekleri yakından tanıyın.

  • ‘İlham Veren Hikayeler’ etkinliğimiz ile liderlik, yöneticilik hakkında merak ettiklerinizi öğrenme ve bunu başarmış kişilerin hikayelerini dinleme fırsatı yakalayın.
  • Becerileriniz geliştirecek etkinliklere erişim sağlayın.
  • Geleceğin lider ve yöneticileri havuzuna katılın.
  • Çalıştığınız kurumlarda dönüşümü sağlamak için ihtiyacınız olan mentorluk desteğine ulaşın.
  • Perakende ve tüketici malları sektöründe çalışıyor ve üye olmak için gerekli  şevk ve heyecana sahipseniz başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.
  • Derneğimiz sadece Perakende ve Tüketici Malları Sektörlerinde, yönetici ve üst düzey yönetim pozisyonlarında çalışan kadın ve erkeklere açıktır.

Üye Sayıları ve Dağılımlar

Kurumsal veya  bireysel üyelikler mevcuttur.
Bu yıl derneğimizin ilk yılı olduğu için giriş aidatı alınmamakta, sadece yıllık üyelik ücreti talep edilmektedir.
Dernekten temin edeceğiniz kayıt formunu doldurmanız halinde Yönetim Kurulu’na üyeliğiniz sunulacak ve kabul görmesi halinde yıllık  aidat ödemenizi müteakip üyeliğiniz başlayacaktır.

Üyemiz olmak için: iletisim@leadturkey.net adresine mail göndermeniz yeterli.

KURUMSAL ÜYELERİMİZ

Bireysel ya da kurumsal üye olarak derneğimizde aktif çalışmalarımıza destek olabilirsiniz. Kurumsal üyelik avantajları size ve firmanıza faydalı olacak çalışmaları içerecek şekilde müdür ve üstü sınırsız erkek/kadın çalışanınızı derneğimizin faaliyetlerinden yararlandırabilirsiniz.