Workshop | Yetenek Olmanın Astarı Yüzünden Pahalı

Değerli LEAD Network Türkiye Üyesi,
Üyelerimize ilham veren ve gelişimlerine katkı sağlayan etkinliklerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Kurumsal üyelerimizden L’Oréal ev sahipliğinde 13 Haziran’da 18:00-21:00 saatleri arasında L’Oréal & FutureBright Group ve GeneX Corporate iş birliği ile gerçekleşecek workshopta Türkiye’nin ilk yetenek yönetimi araştırmasının çıktılarına odaklanacağız.

Bugüne kadar üyelerimize daha çok networking ve sosyalleşme imkânı yarattığımız workshop etkinlikleri gerçekleştirmiştik. Bu kez bu gelenekselleşmeye başlamış tarzın biraz daha dışına çıkarak networking ve sosyalleşmenin yanı sıra biraz daha fonksiyonel ve ihtiyaca yönelik bir workshop hazırladık sizler için.

Üyelerimize farklı bir deneyim yaşatmayı arzu ettiğimiz bu workshopta, birlikte olacağımız üç saatlik süre zarfında, bir yandan yapılmış araştırmanın sonuçlarını FutureBright Group Kurucu Ortağı Akan Abdula ve GeneX Corporate Kurucu Ortağı Behiye Ersin Arsan’ın ağzından dinleyeceğiz, bir yandan da yapacağımız atölye çalışmasında bu araştırma bulgularını gerçek hayat pratiklerine nasıl döndürürüz, onu deneyimleyeceğiz. Gerçekten müthiş bir etkinlik ve dolu dolu bir içerik bizleri bekliyor!

Kurumsal Üyemiz L’Oréal’in en iyi uygulamalarının da paylaşılacağı etkinlikte diğer kurumlara örnek olması açısından kendi yeteneklerine ve şirket DNA’sına uygun olarak geliştirdikleri tailor-made çözümleri somut örnekleri ile dinliyor ve deneyimliyor olacağız.

Etkinliğimize siz değerli üyelerimizin katılımlarını bekliyoruz.

Tarih: 13 Haziran 2024 Perşembe
Saat: 18:00 – 21:00
Konu: Yetenek Olmanın Astarı Yüzünden Pahalı
Program:
Hoş geldiniz konuşması
Yetenek Yönetimi Araştırma Sunumu
Yetenekleri Elde Tutma Atölye Çalışması
L’Oréal “Yetenek Yönetiminde En İyi Uygulamalar” Paylaşımı
Kapanış

Kontenjanla sınırlı olan ve sadece LEAD Network üyelerine özel olan workshop için lütfen ön kayıt yaptırınız. Katılımı kesinleşen üyelerimize mekan bilgisi ayrıca konfirmasyon maili ile iletilecektir.
 Kurumlardan katılım 2 kişi ile sınırlıdır.
 Kurumlarınızdan özellikle İnsan ve Kültür ajandasından sorumlu kişi veya kişileri yönlendirmenizi önemle rica ederiz.
 Workshop ile ilgili tüm sorularınız için Genel Koordinatörümüze iletisim@leadturkey.net adresimizden ulaşabilirsiniz.

Write a Message