LEAD Network Türkiye Üyeleri,
Sanıyorum ki hepimiz bu yılın nasıl geçtiğini bile anlamadan kendimizi senenin bu son günlerinde bulduk. Bu hissiyatımızın en büyük sebebi
elbette ki son bir yıldır tüm dünyanın mücadele ettiği pandemi süreci. Hepimiz kendimiz ve sevdiklerimiz için endişelendik, korktuk, heyecanlandık, sevdiklerimizden ayrı kaldık ve onları çok özledik. Hepimiz için daha önce tecrübe etmediğimiz zor bir yıl oldu... Fakat bu zor günlerin geçeceğine dair umudumuzu hiç kaybetmedik.

 
Hiç kaybetmediğimiz umudumuz, vazgeçmediğimiz mücadele ruhumuz nihayet bizlere güzel haberler getirmeye başladı. Bugün geldiğimiz noktada Covid 19 aşısı ile ilgili son derece olumlu gelişmelere hep birlikte şahit oluyoruz. Evet, belki bir müddet daha sabretmemiz gerekiyor ama benim yakın
bir zamanda salgının üstesinden geleceğimize olan inancım tam.

Bu inanç ile hepinizin yeni yılını kutluyor; aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz sağlık, umut, mutluluk, başarı dolu nice yıllar diliyorum.
 
Sevgilerimle

Aysun Zaman
LEAD Network Türkiye Başkanı

Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Toplam 780 üye, 56 Kurumsal Partnerimiz ile yolumuza aynı motivasyonla devam ediyoruz.
Aramıza yeni katılan kurumsal üyelerimiz 2018 yılından bugüne bünyemizde bireysel üye olarak yer alan Çelebi Gıda bünyesinde Little Caesars Pizza ve Brita’ya bir kez daha aramıza hoş geldiniz diyoruz.
Kurumsal Partnerlerimiz
Detaylı bilgi için tıklayın
Aralık Ayı Webinarımız
23 Aralık tarihinde 2020 senesini keyifle kapatmak için kurumsal üyelerimizden Arzum Küçük Ev Aletleri’nin katkılarıyla, komedyen Kaan Sekban ile Ev Yapımı Stand-Up adlı webinarımızı 265 katılımcı ile gerçekleştirdik.
Gönüllülerimiz ile Buluştuk!
29 Aralık Akşamı komite gönüllülerimizle beraber 2020 yılında başardıklarımızı ve 2021 hedeflerimizi paylaştık.
Tüm gönüllülerimize değerli destekleri için teşekkür ederiz.
Gönüllülerimize 2020 yılındaki katkıları adına teşekkürlerimizi Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfına 45 çocuğumuzun nitelikli eğitimle buluşması için bağışta bulunarak ilettik.
2021 Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Etkinlikleri
Detaylı bilgi ve takvime ulaşmak için tıklayın
Basında & Sosyal Medyada Biz


Yeni yıl mesajlarımızı izlemek için tıklayın!


Kurumsal Destekçimiz Coca Cola İçecek CEO Pledge imzacısı oldu. Kadın yönetici oranını artırma taahhüdü veren CCI’i tebrik ediyoruz.
Tüm haberlerimizi okumak için tıklayınız
Bizi sosyal medyada henüz takip etmeyenler için:
Link
Facebook
LinkedIn
Twitter
Üyelerimizden Haberler


Kurumsal üyelerimizden Arzum Küçük Ev Aletleri yöneticilerinden Mehtap Yıldız, Arzum Küçük Ev Aletleri Pazarlama ve Ürün Geliştirme Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. LEAD Network olarak kendisini kutlar; başarılarının devamını dileriz.
LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim
LEAD Network’un Avrupa’ nın 8 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz !
 LEAD Network Mobil App 
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  
Takipte Kalın!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
Facebook
LinkedIn
Twitter

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2019 | LEAD Network Turkey |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net