LEAD Network Türkiye Üyeleri,
Anafartalar Komutanı Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının başlattığı kurtuluş mücadelesi, yaşanan tüm zorluklara rağmen millet olarak kenetlenerek Türkiye Cumhuriyeti’nin temelinin atılmasına vesile oldu. Kadınlarımızın da can siperhane katkıları ile bu şanlı mücadele, dünyanın dört bir yanında takdir kazandı. Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyet, Türk milletinin kaderini tayin etti ve sosyolojik, tarihsel ve siyasal anlamda birçok değer kattı. 

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde Türk milletinin gösterdiği çaba ve azmin sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş ve uygar devletler seviyesine ulaştırmak için üzerimize düşen sorumluluklarımızın bilincinde yola devam etmeliyiz.
Etnik kökeni ne olursa olsun çeşitlilik ve kapsayıcılık adına en güzel örneklerden biri olarak tüm yurttaşlarını Türk Ulusu çatı kimliğinde birleştirme başarısı gösteren Cumhuriyet ile milli birlik ve beraberliğimizin sonsuza dek süreceğine ve toplumsal dayanışmanın her geçen gün artarak devam edeceğine inancım tamdır.

Bu vesileyle başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor; Cumhuriyet Bayramı’mızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Sevgiler
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman
Tebrikler
LEAD Network’un 6-7-8 Ekim 2020 tarihlerinde dijital olarak gerçekleştirdiği konferansında Türkiye, “Outstanding Chapter” ödülünün sahibi oldu. Bu ödülün alınmasında emeği geçen herkese ve siz değerli üyelerimize teşekkür ederiz.
Konferansın son günü LEAD Network Türkiye ekibi Happy Hour etkinliğinde buluştu. 2021 Önerilerinin konuşulduğu keyifli etkinlikte Türkiye’nin “Outstanding Chapter” ödülü de katılımcılarla birlikte kutlandı.
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Toplam 685 üye, 54 Kurumsal Partnerimiz ile yolumuza aynı motivasyonla devam ediyoruz.

Aramıza yeni katılan kurumsal üyelerimiz Hero Baby, KFC Türkiye, Kimberly- Clark ve Manpower’a bir kez daha aramıza hoş geldiniz diyoruz.
Kurumsal Partnerlerimiz
Detaylı bilgi için tıklayın
Perakende ve Tüketici Ürünleri Şirketlerinin
Çeşitlilik Skoru Çıkıyor
Perakende ve tüketim ürünleri sektöründe üst düzeydeki kadınların sayısının ve oranının belirlenmesi ve sektör ortalamaları ile karşılaştırılması imkanı sağlayan 2 yıllık dönemlerde yapılan Gender Diversity Scorecard Türkiye’de ilk kez sektör spesifik olarak 48 perakende ve FMCG şirketin katılımları ile LEAD Network Türkiye liderliğinde yapıldı.
En yüksek score’u alan ilk iki şirket hariç sonuçların anonim olarak paylaşılacağı, LEAD Network global partneri EY desteği ile gerçekleştirilen anketin sonuçları önümüzdeki aylarda yapılacak bir lansmanla duyurulacak.
Webinarlarımız
27 Ekim tarihinde kurumsal üyelerimizden Nestle Türkiye’nin katkılarıyla, masalların aynasından kendimize baktığımız bir yolculuğa, Masal Anlatıcısı ve Sanat Terapisti Judith Liberman ile birlikte çıktık.
Bizi sosyal medyada henüz takip etmeyenler için:
Link
Facebook
LinkedIn
Twitter
3. Dönem LEAD to LEAD Mentorluk Programı
LEAD to LEAD Mentorluk Programının ilk kez üçüncü dönemine eklenen menti gelişim programının ilk serisi 9 ve 16 Ekim tarihlerinde “ Bilinçdışı ön yargıları kırmak” ve “Lead fit”  eğitimleri ile tamamlandı.  
Mangement Center Türkiye (MCT) eğitmenleri rehberliğinde gerçekleştirilen eğitimlerin tüm mentilerimizin kariyer ve gelişim yolculuklarına değerli katkılar sağlamasını diliyoruz.
Eğitimlerimize sponsorluk desteği veren Düzey Pazarlama ve Ülker grubuna değerli katkıları nedeniyle bir kez daha teşekkür ederiz.

9 Ekim, Bilinçdışı Önyargıları Kırmak eğitimi sponsoru               
16 Ekim, Lead Fit eğitimi sponsoru 
Basında & Sosyal Medyada Biz


LEAD Network Türkiye başkanı Aysun Zaman’ın LEAD Network Avrupa Danışma Kurulu'na seçilmesi basında “LEAD Network Avrupa Danışma Kurulunda Bir Türk Kadını” haberi ile yer aldı. 

https://bit.ly/34a8tb6

https://bit.ly/2HHNEw3
11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutlarken, farkındalık yaratmak ve onların hayatlarına dokunmak için sosyal medya hesabımızdan aksiyon planımızı yayınladık.

Tüm içerik için tıklayın


Ümit Boyner’i ağırladığımız Eylül webinarımız basında “LEAD Network Ümit Boyner’i Ağırladı” haberi ile yer aldı.

https://bit.ly/3mvF9mI

https://bit.ly/3kHSb06
Kurumsal üyelerimizden Migros Ticaret CEO Pledge’in imzacı oldu, Bu güzel gelişme basında “Migros’tan Daha Çok Kadın Yönetici Sözü” haberi ile yer aldı.

https://bit.ly/2HDESQ9
Kurumsal üyelerimizden Coca Cola İçecek CEO Pledge’in imzacı oldu, Bu güzel gelişme basında “CCI'dan Daha Çok Kadın Yönetici Sözü” haberi ile yer aldı.

https://bit.ly/2HDESQ9
Tüm haberlerimizi okumak için tıklayınız
Üyelerimizden Haberler
Yönetim Kurulu üyelerimizden ve kurumsal destekçimiz Barry Callebaut Türkiye Genel Müdürü Neslihan Nigiz Ulak, Barry Callebaut’ın her yıl dünya genelindeki 200 üst düzey yöneticini bir araya getirdiği Yönetici Konferansı’nda “CEO Değer Ödülleri’nden “Tutku” ödülünü aldı. Kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz.
Kurumsal üyelerimizden Pernod Ricard Türkiye yöneticilerinden Aslı Tekes, Pernod Ricard MENA Genel Müdürü olarak atanmıştır. LEAD Network olarak kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz.

Kurumsal üyelerimizden RMS Müşteri Hizmetleri Ürün Lideri ve Müşteri İş Ortağı Yankı Yalçın Türkiye Perakende Ölçüm İş Birimi Liderliği (Retail Intelligence Business Unit Leader) görevine terfi etmiştir. LEAD Network olarak kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz.

Kurumsal üyelerimizden Nielsen Tüketici Araştırmaları Direktörü (Hızlı Tüketim Dışı Sektörler)  Nur Serenli Türkiye Avrupa Finans ve Hızlı Tüketim Dışı Sektörler İş Geliştirme Direktörü görevine terfi etmiştir. LEAD Network olarak kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz.
Kurumsal üyelerimizden Nielsen Türkiye Satış Etkinliği ve Analitik Danışmanlık Lideri olan Murat Yıldırım, Türkiye ve 12 Doğu Avrupa ülkesi için Analitik Danışmanlık (Intelligent Analytics) Liderliği’nin yanı sıra Türkiye, Rusya, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika için Route-to-Market Çözümlerine liderlik edecektir.  LEAD Network olarak kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz.

Kurumsal üyelerimizden Nielsen Tüketici Araştırmaları Direktörü   (for FMCG & RetailersFiliz Öztürk Türkiye FMCG Hızlı Tüketim ve Perakende İçgörü Direktörü  görevine terfi etmiştir. LEAD Network olarak kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz.
Global Webinar Duyuruları
Global’de yapılan Webinarlara da değerli katılımlarınızı bekliyoruz.
Kayıt ve detaylı bilgi için lütfen LEAD Network global web sitesini ziyaret ediniz. 
https://www.lead-eu.net/
LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim
LEAD Network’un Avrupa’ nın 8 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz !
 LEAD Network Mobil App 
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  
Takipte Kalın!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
Facebook
LinkedIn
Twitter

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2019 | LEAD Network Turkey |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net