Sevgili LEAD Network Türkiye Üyeleri,


Sıcacık geçecek bu hafta sonunda yine çok anlamlı ve özel bir günü, ‘Babalar Günü’nü kutlayacağız.
 
Mutlu çocukların gelişiminde, sağlıklı nesillerin yetişmesinde belki daha çok annelerden bahsedilir ama ‘baba’ kavramı bir çocuk için bazen hayatının ilk rol modeli olur. İşte bu noktada babalarımıza çok büyük bir mesuliyet düşüyor.
Evet çocuklarımıza sunacağımız imkanları etkileyen pek çok faktör var ama onlara sonsuz sevgi ve şefkati sunmak için, eşitlik kavramını aşılamak hayatın cinsiyet ve diğer ayrımcılık kavramlarından uzak olduğunda yani birleştirici ve bütünleştirici olduğumuzda çok daha anlamlı ve güzel olduğunu aktarmak ve yaşatmak sizlerin elinde..
 
Başta LEAD Network Üyelerinin kıymetli babaları olmak üzere tüm babalarımızın ve baba şefkatine sahip olanların ‘Babalar Günü’nü yürekten kutluyor; çocuklarımızla keyifle zaman geçireceğiniz nice mutlu günler diliyorum.


Aysun Zaman
LEAD Network Türkiye Başkanı
LEAD Network’un Global Konferansı
LEAD Network’un 6-7 Ekim 2020 tarihlerinde dijital olarak yapılacak konferansı için detaylı bilgiye LEAD Network’un web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayın
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Toplam 635 üye sayımız ile yolumuza aynı motivasyonla devam ediyoruz.
Aramıza yeni katılan kurumsal partnerimiz Atasun Optik ile birlikte kurumsal üye sayımız 50’ ye yükselmiştir
Kurumsal Partnerlerimiz
Detaylı bilgi için tıklayın
Webinar'larımız
Haziran ayı süresince gündeme uygun konu ve uzman konuşmacıları siz değerli üyelerimiz ile dijital ortamda buluşturmaya devam ettik.
Bu kapsamda Haziran ayında 2 webinar gerçekleştirdik. Webinarlarımız sonrası değerli görüşlerinizin tespiti için katılımcılarımızla bir de anket paylaşıyoruz. Anketimize katılarak görüşlerini bizlerle paylaşan üyelerimize çok teşekkür ederiz.
Webinar – Haziran 2020
9 Haziran’da kurumsal üyelerimizden RB ev sahipliğinde ağırladığımız Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş muhteşem enerjisiyle, COVID-19’un finansal etkilerini “Ekonomide Gelecek, Teknoloji ve Yeni Trendler” perspektifi ile paylaştı.

26 Haziran tarihinde, LinkedIn Türkiye & Güney-Doğu Avrupa, Kıdemli İlişkiler Müdürü Şafak Boy’un çok değerli katkıları ile “Sosyal Liderlik & Networking” nedir ve neden sosyal liderlik, digital görünümümüz önemli sorusuna cevap aldık.
Değerli üyelerimiz, webinar duyurularını Web sitemizden ve üye platformumuz Raklet üzerinden takip edebilirsiniz. Davet duyurusunu aldıktan sonra, katılım için öncelikle «kayıt yaptırmanızı» rica ediyoruz. Webinar katılım linkleri sadece kayıt yaptıran üyelerimizle paylaşılmaktadır. Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüz Aslı Taşkentli’ye ulaşabilirsiniz.
Gelecek Webinarlar
Kayıt için tıklayın
Global Webinar Duyuruları
Global’de yapılan Webinarlara da değerli katılımlarınızı bekliyoruz.
Kayıt ve detaylı bilgi için lütfen LEAD Network global web sitesini ziyaret ediniz.
3. Dönem LEAD to LEAD Mentorluk Programımız Başladı
LEAD Network Türkiye olarak 2018 yılında hayata geçirdiğimiz LEAD to LEAD Mentorluk Programının 3. Dönemi 16 Haziran’da gerçekleştirdiğimiz muhteşem bir dijital lansman ile başladı.  
European Mentoring and Coaching Council (EMCC)  tarafından
sertifikalandırılmış LEAD to LEAD Mentorluk Programındaki temel amacımız; çok kıymetli deneyimlere sahip değerli mentorlarımızla sektörün önde gelen şirketlerinde çalışan kadın liderlerimizden oluşan hevesli mentilerimizi  biraraya getirmek ve  üst düzey yönetime katılımlarını ve/veya daha etkin rol almalarını sağlamak üzere gelişimlerini desteklemektir.
3. dönem LEAD to LEAD Mentorluk Programımız 2021 Mart ayında sona erecek olup; bu süre minimum 6 adet birebir görüşme ve çeşitli gelişim faaliyetlerini içerecektir.
Programa seçilen tüm mentilerimize başarılar dileriz.

3. dönem mentilerimiz duygularını ve programla ilgili görüşlerini bizlerle paylaştı.

3. dönem LEAD to LEAD Mentorluk Programımızın tüm mentorlarına bir kez daha değerli katkıları için teşekkür ederiz.

Gelişmeler için lütfen web sitemizi takipte kalınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız
Basında Biz
LEAD to LEAD Mentorluk Programı basında “ PERAKENDENİN KADIN LİDERLERİNİ YETİŞTİREN LEAD TO LEAD MENTORLUK PROGRAMI BAŞLIYOR haberi ile duyuruldu
Detaylı bilgi için tıklayınız
Üyelerimizden Haberler
Yönetim Kurulu üyelerimizden Üye İlişkileri Komite Başkanı Rüya Özdemir Çiçek Miniso Türkiye Genel Müdürü olarak yeni görevine başlamıştır. Kendisini kutlar, yeni görevinde başarılar dileriz.
NIVEA Beiersdorf Türkiye ofisinde Senior Human Resources Business Partner olarak çalışmakta olan Pınar An, NIVEA Beiersdorf Türkiye Head of HR olarak terfi etmiştir. Kendisini kutlar, yeni görevinde başarılar dileriz.  
LEAD Network Global Üye Platformu
LEAD Network’un 8000 den fazla üyesi ile etkileşime geçin ve paylaşımlarınızı canlı yayın sayfasında yayınlayın !
Bunun için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

 

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

 LEAD Network Mobil App 
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirin.


  
Takipte Kalın!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
Facebook
LinkedIn
Twitter
Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2019 | LEAD Network Turkey |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net