Sevgili LEAD Network Türkiye Üyeleri,

Ramazan ayının son günlerini yaşadığımız bu günlerde farklı tecrübeleri de bir arada yaşıyoruz. Yeni normale alışmaya çalıştığımız ve Covid-19 pandemi süreci için topyekûn mücadele ettiğimiz bugünlerde bir taraftan da yaklaşan Ramazan Bayramı hazırlıkları da hepimize tatlı bir telaş yaşatıyor.

Bayramlar birleştiricidir, bütünleştiricidir… Bayram demek paylaşmak, hatırlamak, gönül almak, barış, huzur ve aile demektir…
Biz, LEAD Network olarak kocaman bir aileyiz ve ailemizin her bir üyesi bizim için çok kıymetli. Her bir üyemizin başarısıyla gurur duyuyor, emek verdiğimiz daha eşitlikçi bir dünya için çok daha motive olarak; birbirinden kıymetli projeleri sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
Bu yüzden içinde bulunduğumuz koşullar her ne olursa olsun bizim gibi eşitlik adına emek veren LEAD Network Türkiye üyelerinin ve ailelerinin, bayramını kutlar; sevdiklerinizle huzurlu, mutlu bir bayram geçirmenizi, birlik ve beraberliğimizin uzun yıllar sürmesini temenni ederim. 


Aysun Zaman
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman:  Sevgili LEAD Network Türkiye Üyeleri,
19 Mayıs Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biridir. Bu anlamlı günde Türk Milleti Birinci Dünya Savaşı sonrasında kötüleşen koşullara rağmen dik duruş sergileyerek büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte ‘Kurtuluş’ yolunu açma başarısı göstermiştir…
Mesajın tamamı için lütfen tıklayın
Aysun Zaman:  Sevgili LEAD Network Türkiye Üyeleri,
Bugün en özel, en anlamlı günlerden birini; dünyada karşılıksız ve sonsuz sevgi-şefkatin tek adresi ‘annelerimizin’ ve içinde annelik duygusu taşıyanların ‘Anneler Günü’nü kutlayacağız…
Mesajın tamamı için lütfen tıklayın
LEAD Network’un 6 Major Değeri
LEAD Network’un kurucularından Helayne Angelus’un aktarımı ile 6 vazgeçilmez değerimize aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.
Yönetim Kurulu ve Komite Başkanları
LEAD Network Türkiye Yönetim Kurulu üyeleri arasından seçilen komite başkanlarımızda değişiklik olmuştur. Güncel YK ve komite başkan değişikliklerimize web sitemizden ulaşabilirsiniz.
LEAD Network Türkiye Yönetim Kurulu ve Komite Başkanıları için tıklayın
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Toplam 600’a varan üye sayımız ile yolumuza aynı motivasyonla devam ediyoruz.
Aramıza yeni katılan kurumsal partnerlerimiz Dydo, Groupe SEB, Olmuksan International Paper, Philip Morris ve Pladis ile birlikte kurumsal üye sayımız 48’e yükselmiştir.
Kurumsal Partnerlerimiz
Detaylı bilgi için tıklayın
Webinar'larımız
Mayıs ayı süresince gündeme uygun, COVID-19 döneminde faydalanabileceğimiz konu ve uzman konuşmacıları siz değerli üyelerimiz ile dijital ortamda buluşturmaya devam ettik.
Bu kapsamda Mayıs ayında 4 webinar gerçekleştirdik. Webinarlarımız sonrası değerli görüşlerinizin tespiti için katılımcılarımızla bir de anket paylaşıyoruz. Anketimize katılarak görüşlerini bizlerle paylaşan üyelerimize çok teşekkür ederiz.
Webinar – Mayıs 2020
12 Mayıs’ta üyelerimizden Barry-Callebaut Türkiye Genel Müdürü Neslihan Nigiz Ulak ve P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun değerli katkıları ile Pandemi Döneminde CEO’ların Perspektifinden Evden Çalışmayı dinledik.
15 Mayıs’ta FutureBright Kurucu ve Danışman Akan Abdula ile çok değerli araştırma sonuçlarını öğrenirken, Corona Sonrası Türkiye Örtülü Zihnimizde Neler Oluyor sorusuna cevap aldık.  
22 Mayıs’ta  kurumsal üyemiz GSK Tüketici Sağlığı Türkiye Genel Müdürü Özlem Kaynak ve Mimar Gürhan Bakırküre’nin katılımı ile ofislere dönüşün gündemimizde olduğu şu dönemde Ofise Dönüş Ama Nasıl sorusunun cevabını mimari çözümleri dahil ederek öğrendik.
29 Mayıs’ta Master Sertifikalı Koç Gila A. Şeritçioğlu’nun rehberliğinde, içimizdeki güçle buluşarak çevremizde nasıl olumlu etki yaratabiliriz sorusuna, küçük yaşantısal egzersizler ve sorular eşliğinde yanıt aldık.
Değerli üyelerimiz, webinar duyurularını Web sitemizden ve üye platformumuz Raklet üzerinden takip edebilirsiniz. Davet duyurusunu aldıktan sonra, katılım için öncelikle «kayıt yaptırmanızı» rica ediyoruz. Webinar katılım linkleri sadece kayıt yaptıran üyelerimizle paylaşılmaktadır. Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüz Aslı Taşkentli’ye ulaşabilirsiniz.
Global Webinar Duyuruları
Global’de yapılan Webinarlara da değerli katılımlarınızı bekliyoruz.
Kayıt ve detaylı bilgi için lütfen LEAD Network global web sitesini ziyaret ediniz.
3. Dönem LEAD to LEAD Mentorluk Programı
LEAD Network Türkiye olarak 2018 yılında hayata geçirdiğimiz LEAD to LEAD Mentorluk Programının 3. Dönemi için başvuru sürecimizin tamamlandığını paylaşmak isteriz. 
European Mentoring and Coaching Council (EMCC)  tarafından sertifikalandırılmış LEAD to LEAD Mentorluk Programındaki temel amacımız; 
çok kıymetli deneyimlere sahip değerli mentorlarımızla  sektörün önde gelen şirketlerinde çalışan kadın liderlerimizden oluşan hevesli mentilerimizi  bir araya getirmek ve  üst düzey yönetime katılımlarını ve/veya daha etkin rol almalarını sağlamak üzere gelişimlerini desteklemektir: 
16 Haziran tarihinde gerçekleşecek lansmanımız ile başlatacağımız 3. dönem LEAD to LEAD Mentorluk Programımız 2021 Mart ayında sona erecek olup; bu süre minimum 6 adet birebir görüşme ve çeşitli gelişim faaliyetlerini içerecektir. Programımıza seçilen mentilerimiz ile süreç ve işleyişe dair daha detaylı bir bilgi paylaşılacaktır. 
LEAD Network Türkiye olarak; derneğimizin kuruluş amacı olan üst düzey kadın çalışanları desteklemek adına yürüttüğümüz LEAD to LEAD Mentorluk Programı ile üyelerimize mesleki katkının yanı sıra, değerli bir deneyim sunmaktan dolayı çok mutluyuz.

 

Bu vesileyle 2. dönem menti ve mentorlarımıza teşekkür eder üçüncü dönem mentilerimize başarılar dileriz.

Geçmiş dönem mentör ve mentilerimizin program hakkındaki görüşlerini izleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için tıklayın  

3. dönem LEAD to LEAD Mentorluk Programımızın tüm mentorlarına bir kez daha değerli katkıları için teşekkür ederiz.

Gelişmeler için lütfen web sitemizi takipte kalınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız
CEO Mesajları
Kurumsal üyelerimizin CEO’ları, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda, pandemi dönemine dair görüşlerini bizlerle paylaştılar.
Kendilerine katkıları için bir kez daha teşekkür ederiz.
Tüm mesajlar için tıklayınız
Üyelerimizden Haberler
Üyelerimizden, J&J bünyesinde Head of Brand Activation olarak çalışan Gülden Duykan Kankotan, kurumsal üyelerimizden GSK Tüketici Sağlığı Türkiye ekibine, Pazarlama Direktörü olarak geçiş yapmıştır.  Kendisini kutlar, yeni görevinde başarılar dileriz.
NIVEA Beiersdorf Türkiye ofisinde İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmakta olan Seçil Kılıçoğlu, 1 Haziran itibariyle Beiersdorf Emerging Market( MENA, APAC, LATAM, CIS, TR CEWA)  İnsan ve Organizasyonel Gelişim Direktörü görevine atanmıştır. Kendisini kutlar, yeni görevinde başarılar dileriz.  
LEAD Network Global Üye Platformu
LEAD Network’un 7000 den fazla üyesi ile etkileşime geçin ve paylaşımlarınızı canlı yayın sayfasında yayınlayın!
Bunun için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

 

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

 LEAD Network Mobil App 
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirin.


  
Takipte Kalın!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
Facebook
LinkedIn
Twitter
Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2019 | LEAD Network Turkey |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net