Değerli Üyelerimiz

Zor ve alışık olmadığımız şaşırtıcı bir dönemden geçiyoruz. Dünyaca içinde bulunduğumuz bu dönemi biz de Türkiye olarak en kısa zamanda iyileşerek atlatacağımıza inanıyorum.
 
Bir çoğumuzun mesai sürecini evden devam ettirdiği bu dönemde, LEAD Network Türkiye olarak sizlerle etkileşimimizi dijital yayınlarımıza ağırlık vererek sürdüreceğiz.
 
Sizler için gündeme uygun olarak belirlenen webinar’larımız her hafta düzenli olarak devam edecek. Merak ettiğiniz, yönlendirilmeye ihtiyaç duyduğunuz, kriz döneminde desteklemek istediğiniz taraflarınız için çok değerli uzman konuklarımızla sizleri buluşturuyoruz. Tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz.
 
Yine WhatsApp grubumuzdan yapılan etkili ve güzel örneklerinizi bizlerle paylaşmaya devam edin. Sosyal medya hesaplarımızdan güncel konular üzerine olacak paylaşımlarımızı da takip etmeyi unutmayın.
 
Hepimiz bu dönemin sonuçlanmasını sağlıkla ve umutla bekliyoruz. Dernek olarak dijital etkileşimimizi üst seviyede tutarak sektörümüzü ve emek veren tüm çalışanlarımızı manevi olarak da desteklemeye devam edeceğiz.
 
Hepinizi sağlıkla selamlıyorum. En kısa zamanda tekrar bir araya geleceğimiz günlere kavuşmak dileğiyle..

 
Aysun Zaman
LEAD Network Türkiye Başkanı

Webinar'larımıza Bekliyoruz

Copyright © *| 2019 | LEAD Network Turkey |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net