TARAYICIDA AÇMAK İÇİN TIKLAYIN
 
 
 
 
 
 
 
OCAK I 2021
 

 

 

 

 

 
 
sevgili
LEAD Network Türkiye Üyeleri

 

 

Hepimiz icin oldukça zorlayıcı bir yılı geride bıraktık. LEAD Network Türkiye olarak bu zorlu dönemde de üyelerimizin yayında olmaya gayret gösterdik ve 22 webinar, 2 kahvaltı etkinliğimizle 2000 üyemize ulaşırken LEAD to LEAD mentorluk programı ile de gelişimlerine katkıda bulunduk. 2021 yılının ilk ayını geride bırakıyorken LEAD Network Türkiye olarak mentorluk programımız, Mini MBA programımız, etkinliklerimizle yine tüm üyelerimize gelişim imkanı sağlayacağımız dolu dolu içeriklerle beraber olacağımızı belirtmek isterim. Araştırmalarda da yer aldigi üzere Pandemi öncesinde olduğu gibi pandemi sürecinde de kadınların liderliğinin çok daha etkin olduğunu gördük. Çeşitlilik ve kapsayicilik adına atacağımız tüm adımları artık daha güçlü atacağımıza canı gönülden inanıyorum.

Sevgilerimle
Aysun Zaman
LEAD Network Türkiye Başkanı

 

 
 
 
AYIN RAPORU
 
Selİn TunguÇ
McKinsey & Company
Communications Manager
 
 

McKinsey & Company’nin bu yıl 6’ncısı hazırlanan ‘İş Yerinde Kadınlar 2020: Cinsiyet Eşitliğinde Gelişim’ raporu, iş dünyasını daha katılımcı ve eşitlikçi bir çehreye kavuşturmak üzere gerçekleştirilen çalışmalar arasında önemli bir rol oynuyor. Bu yıl 317 şirketten 40 bin kişinin görüşleriyle hazırlanan araştırmadan çıkan verilerle hazırlanan rapor, küresel anlamda da önemli çıkarımlara işaret ediyor.

 
DEVAMINI OKU

 

RAPORU İNDİR
 
 
AYIN KONUĞU
 
MERAL GÜZEL
UN women partnerships manager

21. Yüzyıl işyerleri Çeşitlilik ve Kapsayıcılığa Bağlı

Çalışma dünyası, bilgi, mobilite ve teknolojideki yeniliklerin damgasını vurduğu hızlı ve derin dönüşümlerden geçmekte. İş, işgücü ve işyerleri yeniden tanımlanıyor. Herhangi bir organizasyondaki başarılı bir 21. yüzyıl işyerinin çeşitliliğe ve kapsayıcılığa bağlı olduğu giderek daha fazla kabul görmekte. Bugün kadın çalışanları çeşitli, kapsayıcı ve duyarlı işyerlerine mümkün olduğu kadar konumlandırmak geleceğin iş dünyasını etkileme fırsatına sahibiz.
 
DEVAMINI OKU
 
 

 

 

 
 
ÜYELERİMİZDEN HABERLER
YILMAZ TOKGÖZ
 

Kurumsal üyemiz Unilever Türkiye yöneticilerinden Yılmaz Tokgöz Unilever Food Solutions-Ev Dışı Tüketim Turkey Lead olarak atanmıştır. LEAD Network Türkiye olarak kendisini kutlar; başarılarının devamını dileriz.

 
 
 
 
 

 

 

 

BURCU ÖĞÜCÜ GİRİTLİ
 
 

Kurumsal üyemiz Lila Group bünyesinde PL Satış Koordinatörü olarak görev yapan Burcu Öğücü Giritli Pazarlama Grup Müdürü olarak atandı. LEAD Network Türkiye olarak kendisini kutlar; başarılarının devamını dileriz.

 
 
 
devrİM ALDEMİR

 

Kurumsal üyemiz Lila Group bünyesinde Gelenksel Kanal Satış Grup Müdürü olarak görev yapan Devrim Aldemir Satış Direktörü olarak atandı. LEAD Network Türkiye olarak kendisini kutlar; başarılarının devamını dileriz.

 
 
 
OCAK AYI
WEBINARIMIZ
 

 

2021 yılına başlarken sizleri keyifli bir sosyal etkinlikle karşılamak istedik ve sanat tarihçisi Atilla Tuna’nın değerli anlatımı ile 28 Ocak Perşembe günü Berlin Pergamon Müzesini gezdik. Antinona Turizm ailesine ve Atilla Tuna’ya katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
 
 
 
gelecek
WEBINARIMIZ
 

 

 

 

23 Şubat Salı günü saat 18.00-20.00 arası yine Sanat Tarihçisi Atilla Tuna'nın anlatımıyla bu kez Göbeklitepe'ye yolculuk yapacağız. Bu keyifli sanal gezi webinarımızı kaçırmamak için Global CRM üyeliğinizi hemen aktif edip, kayıt olabilirsiniz.

KAYIT OL


 

 

 
 
LEAD NETWORK TÜRKİYE
 
MİNİ MBA PROGRAMI
KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE

 

İş dünyasında yaşanan rekabet, küreselleşme ve piyasa belirsizlikleri günümüzün önde gelen kuruluşlarının karşılaştığı başlıca problemler arasında yer alıyor. Böylesi yüksek bir rekabet ile başa çıkabilmek ve hem bireylerin hem de kuruluşların sürdürülebilir bir büyüme yakalayabilmeleri için liderlik, yaratıcılık ve yerinde problem çözme yetkinliklerini geliştirmelerinin çok değerli olduğuna inanıyoruz. 

Bu vizyon ışığında LEAD Network Türkiye olarak amaçlarımızdan bir tanesi de üyelerimizin kurumsal ve sosyal hayatta karşılarına çıkabilecek muhtemel bariyerleri aşmalarına yardımcı olmaktır. Bu doğrultuda sizlere 2021 yılı içerisinde Koç Üniversitesi işbirliği ile  gerçekleştirilecek “LEAD Network Türkiye Mini MBA” programını hazırladık.

Son kayıt ve ödeme tarihi 10 Şubat 2021 günüdür. Sorularınız ve kayıt için iletisim@leadturkey.net üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hem profesyonel hem de bireysel anlamda gelişime katkıda bulunacak bu eğitime değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

 
MİNİ MBA ProgramI sunumunu İncelemek İÇİN TIKLAYIN

 

 
 
BİRLİKTE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

 

 

 

ÜYELİKLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 


 
 
BASIN & SOSYAL MEDYA
 
DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

 


 
 
BİZİ TAKİP EDİN
 
 
 
 
LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim
 

LEAD Network’un Avrupa’ nın 8 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!

 
 
 
LEAD Network Mobil App
 

LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Storeveya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.

 
 
BİZİ TAKİP EDİN
 

Copyright © *| 2021 | LEAD Network Turkey |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net