TARAYICIDA AÇMAK İÇİN TIKLAYIN
 
 
 
 
 
 
 
ŞUBAT I 2021
 

 

 

 

 
 
sevgili
LEAD Network Türkiye Üyeleri

 

 

LEAD Network Türkiye’nin EY işbirliği ile 2020 yılında düzenlemiş olduğu Diversity Score Card çalışmasına katılan firmalarımıza çok teşekkür ederiz. Bu çalışmanın amacı Avrupa’da perakende ve tüketici ürünleri sektöründe yönetici seviyesinde çalışan kadın oranının gelişimini tespit etmek ve sektör ortalamasını çıkarmak.
Çalışmamızın tamamlandığını ve sonuçlarımızın ve dolayısıyla birincilerin belli olduğunu belirtmek isterim. 24 Mart saat 16.00-17.30 arasında düzenleyeceğimiz online etkinliğimizle hem sonuçları açıklayacağız hem de Lead To Lead Mentorlük programımızın 3. Döneminin kapanışını yapacağız. LEAD Network Türkiye olarak sektörümüze ama en çok da kadınlarımızın gelişimine değer katan projeleri hayata geçiriyor olmaktan çok mutluyuz. Bu vesileyle en taze projemiz olan Mini MBA Programının ilk dönem katılımcılarının da belirlendiğini ve Mart ayında programın başlayacağını da müjdelemek isterim.
Gidilecek daha çok yolumuz olsa da LEAD Network Türkiye olarak bu yolu en rahat şekilde geçebilmeniz adına gelişim programlarımız ve etkinliklerimizle yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Sevgilerimle
Aysun Zaman
LEAD Network Türkiye Başkanı

 

 
 
 
AYIN RAPORU
 

İŞ YERİNDE RUH SAĞLIĞI: YAKLAŞAN DEVRİM

JEFFREY PFEFFER & LEANNE WILLIAMS

McKinsey & Company
Communications Manager

Çalışanlar, akıl sağlığı sorunlarıyla başa çıkmalarına yardımcı olacak kaynaklara ihtiyaç duyuyor ve bunu giderek daha fazla talep ediyor. Şirketler ruh sağlığı hizmetlerini daha erişilebilir hale getirir ve işyerine refahı artıracak şekilde müdahale ederlerse, aynı anda çalışan üretkenliğinde ve dolayısıyla şirket performansında gerçek iyileştirmeler sağlayacaktır.

 

RAPORU İNDİR

 

 
 
AYIN KONUĞU

Dr. Öğr. Üyesi
Berrin OKTAY YILMAZ
İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü

21. Yüzyıl işyerleri Çeşitlilik ve Kapsayıcılığa Bağlı

Çalışma dünyası, bilgi, mobilite ve teknolojideki yeniliklerin damgasını vurduğu hızlı ve derin dönüşümlerden geçmekte. İş, işgücü ve işyerleri yeniden tanımlanıyor. Herhangi bir organizasyondaki başarılı bir 21. yüzyıl işyerinin çeşitliliğe ve kapsayıcılığa bağlı olduğu giderek daha fazla kabul görmekte. Bugün kadın çalışanları çeşitli, kapsayıcı ve duyarlı işyerlerine mümkün olduğu kadar konumlandırmak geleceğin iş dünyasını etkileme fırsatına sahibiz.
 
DEVAMINI OKU
 

 

 
 
ÜYELERİMİZDEN HABERLER
 
Banu KÖKÖZ
 
Kurumsal üyemiz CCI’dan Banu Kököz Grup Çalışan İlişkileri ve İnsan Hakları Müdürü olarak atandı kendisini tebrik ediyoruz. Banu Kököz aynı zamanda LEAD Network Türkiye Etkinlik Komitesi üyesidir.
 
 
 
Deste DURMUŞ
 
Kurumsal üyemiz Pernod Ricard Türkiye Pazarlama Direktörü, Deste Durmuş, Pernod Ricard Türkiye ve MENA Pazarlama Direktörlüğüne terfi ederken, Pernod Ricard ailesine yeni katılan Bengü Tiner, Pernod Ricard MENA Pazarlama Müdürü oldu kendilerini tebrik ediyoruz.
 
 
 
 
Hasan ULUTÜRK
 
Kurumsal üyemiz Tchibo’nun genel müdürü olarak Hasan Ulutürk atandı. Kendisini tebrik ediyoruz.
 
 
 
 
 
ŞUBAT AYI
WEBINARLARIMIZ
Senenin ilk kariyer hikayesi etkinliği olan 11 Şubat günü Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Alvimedica Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Leyla Alaton’u hariyer hikayesi ve tecrübelerini bizlerle paylaşmak üzere konuk ettik.
 
 
23 Şubat günü sanat tarihçişi Atilla Tuna ile tüm LEAD Network’ün 44 ülkeden üyelerini bir araya getirerek Göbeklitepe’nin sırlarını dinledik.
 
 
 
 
 
gelecek
WEBINARIMIZ

11 Mart saat 17:30-19:00 arasında kurumsal partnerimiz Pernod Ricard Türkiye ev sahipiliğinde Serdar Kuzuloğlu’nu konuk edeceğiz. Değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

KAYIT OL
 
 
LEAD NETWORK TÜRKİYE
 
MİNİ MBA PROGRAMI
KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE

 

LEAD Network Türkiye olarak Koç Üniversitesi iş birliği ile hazırladığımız Mini MBA programımızın ilk grubunun tamamlandığını ve programın Mart ayında başlayacağını bildirmekten mutluluk duyarız.

 
MİNİ MBA ProgramI sunumunu İncelemek İÇİN TIKLAYIN

 

 
 
BİRLİKTE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

 

 

 

ÜYELİKLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 


 
 
BASIN & SOSYAL MEDYA
 
DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

 


 
 
BİZİ TAKİP EDİN
 
 
 
 
LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim
 

LEAD Network’un Avrupa’ nın 8 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!

 
 
 
LEAD Network Mobil App
 

LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Storeveya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.

 
 
BİZİ TAKİP EDİN
 

Copyright © *| 2021 | LEAD Network Turkey |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net