Sevgili LEAD Network Türkiye Üyeleri,

Sıcacık geçecek bu yaz döneminde sahip olduğumuz zengin kültürümüzün, geleneklerimizin en kıymetlilerinden biri olan Kurban Bayramı’nızı gönülden kutluyorum.
 
Aile olmanın, birlik olmanın mutluluğunu yaşayacağınız bir bayram geçirmenizi diler; LEAD Network Türkiye olarak sağlık dolu daha nice bayramları sevdiklerinizle birlikte kutlamayı temenni ederim.

Sevgilerimle,
Aysun Zaman
LEAD Network Türkiye Başkanı
LEAD Network’un Global Konferansı
LEAD Network’un 6-7 Ekim 2020 tarihlerinde dijital olarak yapılacak konferansı için detaylı bilgiye LEAD Network’un web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayın
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Toplam 650 üye sayımız ile yolumuza aynı motivasyonla devam ediyoruz.
Kurumsal Partnerlerimiz
Detaylı bilgi için tıklayın
Webinar'larımız
Temmuz ayı süresince gündeme uygun konu ve uzman konuşmacıları siz değerli üyelerimiz ile dijital ortamda buluşturmaya devam ettik.
Bu kapsamda Temmuz ayında 2 webinar gerçekleştirdik. Webinarlarımız sonrası değerli görüşlerinizin tespiti için katılımcılarımızla bir de anket paylaşıyoruz. Anketimize katılarak görüşlerini bizlerle paylaşan üyelerimize çok teşekkür ederiz.
Webinar – Temmuz 2020
14 Temmuz’da kurumsal üyelerimizden Unilever ev sahipliğinde yazar, gazeteci ve belgesel yönetmeni Tuluhan Tekelioğlu’nun “Görmek istediğin değişimin kendisi ol” konulu cesaret dolu konuşmasına misafir olduk.

21 Temmuz’da milli sporcu, gezgin, kişisel gelişim uzmanı ve yazar Nasuh Mahruki “Zor şartlarda hayatta kalmak – hayatta kalmanın ötesinde gelişmeyi sürdürmenin” ip uçlarını bizlerle paylaştı.
Değerli üyelerimiz, webinar duyurularını Web sitemizden ve üye platformumuz Raklet üzerinden takip edebilirsiniz. Davet duyurusunu aldıktan sonra, katılım için öncelikle «kayıt yaptırmanızı» rica ediyoruz. Webinar katılım linkleri sadece kayıt yaptıran üyelerimizle paylaşılmaktadır. Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüz Aslı Taşkentli’ye ulaşabilirsiniz.
Perakende ve Tüketici Ürünleri Sektörlerinin Çeşitlilik Skoru Çıkıyor
LEAD Network Türkiye 2020 senesinin en önemli projelerinden birine daha liderlik ediyor. Türkiye’de ilk kez sektör spesifik olarak ölçümlenen bu ankete tüm perakende ve tüketim ürünleri şirketlerini davet ediyoruz.
Orijinal adı “Gender Diversity Scorecard” olan bu araştırma nedir?
Perakende ve tüketim ürünleri sektöründe üst  düzeydeki kadınların sayısının ve oranının belirlenmesi  ve sektör ortalamaları ile karşılaştırılması imkanı sağlayan 2 yıllık dönemlerde yapılan araştırmadır.

Neden önemli?  
  • Şirketlerin kendilerini sektör ile karşılaştırarak değerlendirmelerine olanak sağlayacak
  • Fırsat eşitliğine ulaşmaya dair anlayış, hedef ve eylem planları geliştirmenize yardımcı olacak
Katılım için ne yapmalısınız? 
Ankete katılım için
iletişim@leadturkey.net adresimizden bize ulaşmanız yeterli.
Anket sonuçları, en yüksek score almış ilk iki şirket hariç, anonim olarak sadece sizinle paylaşılır.
Ankete katılım ücretsiz olup LEAD global partneri EY desteği ile gerçekleşmektedir.  
3. Dönem LEAD to LEAD Mentorluk Programımız Başladı
European Mentoring and Coaching Council (EMCC)  tarafından sertifikalandırılmış, çok kıymetli deneyimlere sahip değerli mentorlarımızla sektörün önde gelen şirketlerinde çalışan kadın liderlerimizden oluşan hevesli mentilerimizi  biraraya getirmek ve  üst düzey yönetime katılımlarını ve/veya daha etkin rol almalarını sağlamak üzere gelişimlerini desteklemeyi amaçlayan LEAD to LEAD Mentorluk Programı, 3. Dönem mentor ve mentilerimiz ilk görüşmelerini gerçekleştirmeye başladılar.

3. dönem mentilerimiz duygularını ve programla ilgili görüşlerini bizlerle paylaştı.

Detaylı bilgi için tıklayınız
Sosyal Medyada Biz
LEAD Network Türkiye Başkanı Aysun Zaman, İyilik Sohbetlerinde Arzu Çekirge Paksoy’un canlı yayın konuğu olarak derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Röportajın tamamını aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.
Röportajı izlemek için tıklayınız
Basın Yansımaları
Unilever ev sahipliğinde gerçekleşen webinar etkinliğimiz basında “TULUHAN TEKELİOĞLU LEAD NETWORK’UN KONUĞU OLDU” haberi ile yer aldı.
Detaylı bilgi için tıklayınız
Üyelerimizden Haberler
Kurumsal üyemiz ve mentorlarımızdan, Nestle Türkiye Satış Genel Müdür Erdem Çakır, İsviçre merkezli Nestlé Kahvaltılık Gevrekler İş Birimi´nin Satıştan Sorumlu Global Başkan Yardımcılığı görevine atanmıştır. Kendisini kutlar, yeni görevinde başarılar dileriz.
Kurumsal üyemizden Nestle Türkiye NESCAFÉ Çatı Marka ve Karışımlar Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Burçin Alev Ekşi, Nestlé Kahvaltılık Gevrekler İş Birimi Genel Müdür görevine atanmıştır. Kendisini kutlar yeni görevinde başarılar dileriz.
Global Webinar Duyuruları
Global’de yapılan Webinarlara da değerli katılımlarınızı bekliyoruz.
Kayıt ve detaylı bilgi için lütfen LEAD Network global web sitesini ziyaret ediniz.
LEAD Network Global Üye Platformu
LEAD Network’un 8000 den fazla üyesi ile etkileşime geçin ve paylaşımlarınızı canlı yayın sayfasında yayınlayın !
Bunun için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

 

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

 LEAD Network Mobil App 
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.

  
Takipte Kalın!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
Facebook
LinkedIn
Twitter
Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2019 | LEAD Network Turkey |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net