EYLÜL I 2021
Merhaba,

LEAD Network Türkiye Üyeleri
LEAD Network Avrupa olarak tüm chapterların katılımı ile düzenlenen global konferansımız bu sene 6-7 Ekim tarihlerinde online olarak gerçekleşecektir. Global konferansta verilecek olan “Gönüllülük Ödülü” için ise bu sene Türkiye Chapter’ından iki aday mevcut Etkinlik ve İletişim Komitesi Başkanı Banu Kılıç ve Eğitim Komitesi Başkanı Murat Koç’a şimdiden başarılar diliyorum. Gönüllülük esası ile yoğun iş hayatı ve pandemiye adaptasyon sürecinde böylesine özveri göstererek bize destek veren tüm üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.
Eylül ayında kurumsal partnerimiz Henkel ev sahipliğinde Evrim Kuran’ı konuk ederek dinamik bir başlangıç yaptık, Ekim ayında ise kurumsal partnerimiz MediaMarkt ev sahipliğinde Beyhan Budak’ı konuk edeceğiz. Tüm senenin sağlıkla enerji dolu devam etmesi temennimdir. Hepinizle en kısa zamanda yüz yüze görüşebilmek dileğiyle herkesi gönülden selamlıyorum. 


Sevgilerimle
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman
 

AYIN OKUMASI

Doğum Yapan Kadın İş Yaşamında Kendine Yer Bulmalı   

PWN İstanbul ile Datassist doğum sonrası iş hayatından uzak kalan kadınların işe geri dönmesine yönelik istihdam garantili ‘Yeniden Başlasın’ projesini başlattı.
Devamını Oku

AYIN KONUĞU

Mary Lou O’Neil   

Kadir Has Üniversitesi

Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Planlamak

Son yıllarda yapılan araştırmalar eşitliğin işletmeler açısından karlı olduğunu ortaya koydu. Mevcut ekonomik koşullar altında iş dünyasının başarılı kalmak için elinden geleni yapması gerekiyor. Bu da çeşitlilik ve katılım gibi konuları daha fazla gözardı edemeyecekleri anlamına geliyor. Çeşitliliği olan takımlar, tek çeşitten oluşan takımlara göre %87 daha iyi karar veriyorlar. 
Devamını Oku

Lütfen görmek istediğiniz, paylaşılmasında fayda gördüğünüz rapor ve yazıları bize iletin. iletisim@leadturkey.net

Mini MBA ilk mezunlarını verdi

2021 yılında Koç Üniversitesi iş biriliği ile ilkini gerçekleştirdiğimiz LEAD Network Türkiye Mini MBA programımızın 21 Eylül’de online mezuniyet törenini gerçekleştirdik, tüm eğitmenlere ve katılımcılara teşekkür ederiz.

Üyelerimizden Haberler


Sinem Sandıkçı Gökçen   
Kurumsal partnerimiz L’Oreal Türkiye’den Sinem Sandıkçı Gökçen yeni Ülke Genel Müdürü olarak atandı, kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz. 

Sitare Sezgin   
Kurumsal partnerimiz TeknoSA Sitare Sezgin’i Genel Müdür olarak atadı kendisini  yeni görevinden dolayı kutlar başarılarının devamını dileriz.   

Yılmaz Tokgöz
Kurumsal partnerimiz Unilever Türkiye , Ev Dışı Tüketim Genel Müdürü olarak etkinlik komitesi gönüllümüz Yılmaz Tokgöz’ü atadı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
LEAD Network Türkiye
Eylül Webinar ve Haberleri
9 Eylül saat 17:30-19:00 arasında kurumsal partnerimiz Henkel’in ev sahipliğinde değerli Evrim Kuran bizlerle Z kuşağı ve Yeni İş Yaşamı üzerine bilgilerini paylaştığı webinarımızı gerçekleştirdik. 
LEAD Network Türkiye
Ekim Webinar ve Haberleri
14 Ekim Perşembe saat 17:30 - 19:00 arasında kurumsal partnerimiz MediaMarkt ev sahipliğinde değerli Klinik Psikolog Beyhan Budak’ı konuk ederek Oyunu Sürdürme Sanatı: Resilience üzerine konuşacağız. Değerli katılımınızı bekliyoruz.
Kayıt Ol
LEAD Network Avrupa
Ekim Webinar ve Haberleri
Global Konferans 
Bu sene global konferansımızda “Volunteer Awards” için aday gösterilen iki ismin Türkiye Chapter’ından olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Etkinlik ve İletişim Komitesi Başkanı Banu Kılıç ve Eğitim Komitesi Başkanı Murat Koç’u tebrik ediyoruz.  6- 7 Ekim tarihlerinde  yine online etkinlik şeklinde gerçekleşecek olup kayıt için link : https://leadnetwork.vfairs.com/ hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 

Değerli  LEAD Network Türkiye üyemiz;
Komitelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve komite gönüllüsü olarak bize katılmak isterseniz başvurularınızı
iletisim@leadturkey.net üzerinden yapabilirsiniz. 

Komite Gönüllülük detayları için tıklayın
LEAD Network Türkiye 2020 Faaliyet Raporuna ulaşmak için tıklayınız
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Yeni kurumsal partnerlerimiz Lalorraine, Koroplast ve ETİ hoş geldiniz.   

Kurumsal Partnerlerimiz
Üyelikler Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın

TAKİPTE KALIN!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
LinkedIn
Twitter

LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim

LEAD Network’un Avrupa’ nın 8 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!


LEAD Network Mobil App
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2021 | LEAD Network Türkiye |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net