ARALIK I 2021
Merhaba,

LEAD Network Türkiye Üyeleri
2021 yılı Hepimiz için oldukça zor bir yıl oldu. Fakat bu zor günlerin geçeceğine dair umudumuzu hiç kaybetmeden mücadeleye devam ettik.
Simdi önümüzde yepyeni bir yıl var ve yeni yıl “umut”demektir. Bu yüzden inanç ve umut ile hepinizin yeni yılını kutluyor; aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz sağlık, umut, mutluluk, başarı dolu nice yıllar diliyorum.


Sevgilerimle
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman

AYIN OKUMASI

COVİD-19 ve Tükenmişlik , Çalışan Ebeveynlerin Ruh Sağlığını Zorluyor

McKinsey Raporu  

Erica Coe, Kana Enomoto, Brad Herbig, Ashis Kotari ve Jeris Stueland

   


Tükenmişlik, bireyler stres faktörleri arasında yeterli iyileşmeye erişemedikleri zaman ortaya çıkar.2 Çalışan ebeveynler, ebeveyn olmayanlara kıyasla oynadıkları çoklu rollerden kaynaklanan stres faktörlerine daha fazla sayıda ve daha uzun süre maruz kalırlar ve sonuç olarak iyileşme dönemlerine erişme yetenekleri daha azdır.3 Çalışan Ebeveynler özellikle birkaç stresör bildirmektedir: iş-yaşam dengesi eksikliği, hem işte hem de evde artan sorumluluklar, COVID-19 enfeksiyonu çevresinde işyerinde güvenlik için daha fazla endişe, sosyal destek kaybı ve artan izolasyon ve son zamanlarda ailelerini etkileyen organizasyonel değişiklikler. Meslekler. Pandemi tüm çalışanları etkilerken, bu makale özellikle çalışan anne babaların deneyimlerine odaklanıyor.
Raporu İndir

Lütfen görmek istediğiniz, paylaşılmasında fayda gördüğünüz rapor ve yazıları bize iletin. iletisim@leadturkey.net

Üyelerimizden Haberler


 
LEAD Network Türkiye kurumsal partneri Barilla bünyesinde Satış Direktörü olarak görev yapan ve LEAD Network Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Komitesi Başkan’ı Murat Koç, Barilla Türkiye Genel Müdür pozisyonuna atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 
LEAD Network Türkiye kurumsal partneri Barilla bünyesinde Genel Müdür olarak görev yapan ve 4. Dönem LEAD TO LEAD mentorlarımızdan Piero Mirra, Barilla Türkiye Orta Doğu ve Afrika Başkan Yardımcısı pozisyonuna atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Yönetim kurulu üyemiz ve 4. Dönem mentorumuz Sinem Türüng ile yine 4.Dönem mentorlarımızdan Levent Kömür Altın Liderler Ödüllerinde en beğenilen 50 CEO arasında yer aldılar. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

LEAD Network Türkiye kurumsal partneri NielsenIQ Türkiye, Genel Müdürü Orta Doğu Afrika Analitik Lideri olarak görev yapan ve Yönetim Kurulu üyemiz / Sponsorluk Komitesi Başkanımız Didem Şekerel Erdoğan NielsenIQ - Unsung D&I Catalyst Recognition ödülüne layık görüldü. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Bütçe Raporlama Müdürü olarak görev yapan, LEAD TO LEAD 4. Dönem mentilerimizden Hatice Irmak Argün, Hayat Kimya Global Üretim Finans ve Sistem Destek Grup Müdürü pozisyonunda göreve başladı. Kendisini tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.
LEAD TO LEAD
4. Dönem Mentorluk Programı – Menti Eğitim Serisi
4.Dönem Menti Eğitim Serisi Güneş Sponsorumuz
4.Dönem Menti Eğitim Serisi Yıldız Sponsorlarımız
LEAD TO LEAD 4.Dönem Mentorluk programımızın Dale Carnegie işbirliği ile hazırlanan menti eğitim serisi tüm hızıyla devam ediyor. 4.Dönem eğitim sponsorlarımız olan kurumsal partnerlerimize tekrar teşekkür ederiz

Değerli  LEAD Network Türkiye üyemiz;
Komitelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve komite gönüllüsü olarak bize katılmak isterseniz başvurularınızı
iletisim@leadturkey.net üzerinden yapabilirsiniz. 

Komite Gönüllülük detayları için tıklayın
LEAD Network Türkiye 2020 Faaliyet Raporuna ulaşmak için tıklayınız
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Aramıza yeni katılan kurumsal partnerlerimiz ABC Deterjan, Johnson WAX ve
Koruma Temizlik
'e hoşgeldiniz diyoruz. 

Kurumsal Partnerlerimiz
Üyelikler Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın
Basın ve Sosyal Medya
Altın Lider Ödülleri 2021 En Beğenilen CMO Ödüllerinden ikisini takdim eden LEAD Network Türkiye Başkanımız Aysun Zaman ödülü takdim ederken iş hayatında çeşitlilik ve kapsayıcılığın önemine dikkat çekti.
Türkiye Ekonomisinin Kadın Liderleri kitabında yerimizi aldık.
Tamamını Oku
PLAT derneği tarafından her yıl düzenlenen konferansta LEAD Network Türkiye olarak bu yıl da yer aldık. Başkanımız Aysun Zaman’ın sektörümüzde kapsayicilik ve çeşitliliğin önemine değindiği sunumu gerek PLAT başkanı ve üyeleri gerekse GPD başkanı ve üyelerince beğeniyle ve övgüyle karşılandı.

TAKİPTE KALIN!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
LinkedIn
Twitter

LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim

LEAD Network’un Avrupa’ nın 8 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!


LEAD Network Mobil App
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2021 | LEAD Network Türkiye |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net