OCAK I 2022
Merhaba,

LEAD Network Türkiye Üyeleri
Hep beraber bir seneyi daha geride bıraktık. 2021 senesinde sizlerin desteği ile büyüyerek 1000+ üyeye ulaştık. Sevgi ve güzelliklerin hepimiz için dolu dolu olacağı bir yıl dilerken 28 Ocak günü gerçekleştirdiğimiz 2022 yılının etkinlik ve eğitimlerine dair lansmanımızda paylaştığımız tüm etkinliklere bekliyorum. Sevdiklerinizle ve ailenizle mutlu ve sağlıklı güzel bir yıl olmasını diler; tekrar değerli destekleriniz için teşekkür ederim. 

Sevgilerimle
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman

AYIN OKUMASI

Neden Kadınlar Erkeklerden Daha Çok “Burnout” Yaşıyor? 

Harvard Business Review   

Josie Cox

İstatistikler, stres ve tükenmişliğin kadınları toplu halde erkeklerden daha fazla etkilediğini gösteriyor. Neden ve sonra ne olacak?  
Raporu İndir

AYIN OKUMASI

2022 ve sonrası İş Hayatını Şekillendirecek 11 Trend  

Harvard Business Review   

Brian Kropp & Emily Rose McRae 

Yeni Covid varyantları ortaya çıkmaya devam edecek ve iş yerlerinin tekrar geçici olarak kapanması söz konusu olabilir. Hibrit çalışma, çalışanların nerede ne zaman ve ne kadar farklı çalıştığı konusunda daha fazla eşitsizlik yaratacaktır. Yıllık ücret artışlarının enflasyonun gerisinde kalması nedeniyle birçok çalışan reel ücret kesintileriyle karşılaşacak. Bu gerçekler, daha uzun vadeli teknolojik dönüşüm devam eden çeşitlilik ve kapsayıcılık yolculukları ve devam eden belirsizliklerin üstüne eklenecektir. 
Raporu İndir

Lütfen görmek istediğiniz, paylaşılmasında fayda gördüğünüz rapor ve yazıları bize iletin. iletisim@leadturkey.net

Üyelerimizden Haberler

LEAD Network Türkiye bireysel üyemiz ve LEAD TO LEAD 4. Dönem mentorumuz Meliha Seyhan, profesyonel kariyerinde değişikliğe giderek Anka Bütünsel Yönetim Danışmanlığı Şirketini kurdu. Kendisini tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.

 
LEAD Network Türkiye üyemiz, iletişim Komitesi gönüllümüz Tutku Konuk Altındal kariyerine AkzoNobel’de Kurumsal İletişim ve Repütasyon Müdürü olarak devam edecek. Kendisini tebrik eder; başarılar dileriz.

 
LEAD Network Türkiye kurumsal partnerimiz Haribo Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü pozisyonuna, LEAD TO LEAD 4. Dönem mentorumuz Ege Ermeç atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.  

 
LEAD Network Türkiye kurumsal partnerimiz Anadolu Efes'in Genel Müdür pozisyonuna, Onur Altürk atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz
 
LEAD Network Türkiye kurumsal üyemiz Securitas'ın COO pozisyonuna Mehmet Hanlıoğlu atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.  
LEAD TO LEAD
4. Dönem Mentorluk Programı – Menti Eğitim Serisi
Her yıl 10 ay boyunca devam eden ve 2021 senesinde 4. Dönemini başlattığımız LEAD TO LEAD mentorluk programımızın 7 seanstan oluşan menti eğitim serisi 2. Seansın da tamamlanması ile tüm hızla devam ediyor. Bir kez daha destek veren kurumsal partnerlerimize ve mentorlarımıza teşekkür ediyor mentilerimize başarılar diliyoruz.
4.Dönem Menti Eğitim Serisi Güneş Sponsorumuz
4.Dönem Menti Eğitim Serisi Yıldız Sponsorlarımız
LEAD TO LEAD 4.Dönem Mentorluk programımızın Dale Carnegie işbirliği ile hazırlanan menti eğitim serisi tüm hızıyla devam ediyor. 4.Dönem eğitim sponsorlarımız olan kurumsal partnerlerimize tekrar teşekkür ederiz

Değerli  LEAD Network Türkiye üyemiz;
Komitelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve komite gönüllüsü olarak bize katılmak isterseniz başvurularınızı
iletisim@leadturkey.net üzerinden yapabilirsiniz. 

Komite Gönüllülük detayları için tıklayın
LEAD Network Türkiye 2020 Faaliyet Raporuna ulaşmak için tıklayınız
LEAD Network Türkiye
2022 Lansman Etkinliği
28 Ocak saat 16:00-17:00 arasında gerçekleştirdiğimiz online etkinliğimizde tüm bireysel üye ve kurumsal partnerlerimizle bir araya gelerek 2022 yılı planlarımızı açıkladığımız keyifli etkinliğimizi gerçekleştirdik. Değerli katılımınız için teşekkür ederiz. 
Global Webinarlar
STK Tanıtımları
Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı
Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı 1990 yılında kadına yönelik şiddetle mücadele etmek amacıyla feministler tarafından kuruldu. Mor Çatı’da erkek şiddetine karşı mücadele feminist yöntemlere dayalı olarak yürütülür ve kadınların özgür ve eşit koşullarda yaşadığı, toplumsal cinsiyet temelli ayrımcılık ve erkek şiddetinden uzakta bir yaşam kurabilmeleri hedeflenir. 
Mor Çatı Web Sitesi için tıklayın
Faydalı Bilgiler Köşesi 
Kadın Destek Uygulaması – KADES’i biliyor musunuz?  
KADES, kadınların ve çocukların maruz kaldığı şiddet, taciz gibi kötü eylemleri biraz da olsun engellemek adına kullanıcılara sunulmuş resmi bir uygulamadır. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmış ve acil durumlarda ilk aklınıza gelecek acil müdahale uygulamasıdır. 
  
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Aramıza yeni katılan kurumsal partnerlerimiz Bunge'ye hoşgeldin diyoruz. 

Kurumsal Partnerlerimiz
Üyelikler Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın
Basın ve Sosyal Medya

TAKİPTE KALIN!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
LinkedIn
Twitter

LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim

LEAD Network’un Avrupa’ nın 8 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!


LEAD Network Mobil App
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2021 | LEAD Network Türkiye |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net