TEMMUZ I 2022
Merhaba,

LEAD Network Türkiye Üyeleri
Güneşin enerjisini hissettiğimiz bu güzel yaz günlerinde Temmuz ayını da geride bırakıyoruz. Etkinliklerimiz yaz aylarında da sizlerin katılımı ile harika geçiyor. Siz değerli üyelerimiz ile 7 Temmuz’da kurumsal üyemiz P&G ev sahipliğinde mükemmel bir eğitim gerçekleştirdik.

Ağustos ayı içinde de hız kesmeden  buluşmalarımıza devam edeceğiz.
Cuma buluşmalarımız hepimiz için çok yeni olsa da harika geri dönüşler aldık ve üyelerimizin daha fazla katılımı ile geleneksel bir hal alacağa benziyor.

Bu vesile ile üyelerimizin networkingini artırmak icin yakında farklı etkinliklere de başlayacağızSevgilerimle
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman

AYIN RAPORU

Küresel Cinsiyet Uçurumu Raporu 2022

weforum.org

Küresel Cinsiyet Uçurumu Raporu 2022'ye göre, cinsiyet eşitliği henüz sağlanmış değil. Küresel cinsiyet uçurumunu kapatmak 132 yıl daha alacak. Krizler büyüdükçe, kadınların işgücü sonuçları halen sıkıntılı durumda ve küresel cinsiyet eşitliğinin gerileme riski daha da belirgin hale geliyor.
Devamını Oku

AYIN OKUMASI

Bir uzmandan, şirketinizdeki çeşitliliği nasıl sağlarsınız ve sürdürürsünüz?

www.geektime.com

Şirket kültürü, profesyonellikten karar vermeye ve hatta yapıcı eleştirilere kadar çeşitlilik, şirketinizin yaptıklarının her bölümüne dokunmalıdır, çünkü bir şirketi benzersiz kılan şey budur.
Çeşitlilikle uyumlu güçlü bir şirket kültürü, açık iletişimi ve geri bildirimi büyük ölçüde teşvik eden bir kültür olmalıdır. İşyerinde çeşitliliği teşvik etmenin bir başka yolu, geçmişlerine bakılmaksızın çalışanların gücünü ve mükemmelliğini tanımak ve onları içinde tanıtmaktır. 
Devamını Oku

Lütfen görmek istediğiniz, paylaşılmasında fayda gördüğünüz rapor ve yazıları bize iletin. iletisim@leadturkey.net

AYIN KONUĞU

Arzu Pınar DEMİREL 

Headline Diversity Kurucusu

Eşitlik için cesur adımları atmaya hazır mısınız?
 
Bloomberg Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde, 2022 yılında, 45 ülke ve 50 sektörden 418 şirket yer aldı.  2023 yılında endekste yer almak isteyen şirketler, 30 Eylül’e kadar başvuruda bulunabiliyor. Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi, eşitliği beş temel kriter üzerinden ölçüyor...
Devamını Oku

Üyelerimizden HaberlerSobrinus Eğitim ve Danışmanlık şirketi kurucu ortağı ve LEAD Network Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Neslihan Nigiz Ulak, La Lorraine Bakery Group Turkey & Middle East 'da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Algida National Accounts&Discounter Channel Manager ve LEAD Network Türkiye Eğitim Komitesi üyemiz Pelin Soytürk Erkoç Unilever'de Dijital Ticaret Stratejisi Lideri Dondurma METR ve TR Başkanı görevine atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.


Spenglerfox’ta Senior Principal ve LEAD Network Türkiye üyemiz Esra Elban Somyürek Spenglerfox’ta Client Partner olarak göreve atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.


Executive Vice President Turkey, Central Asia, Iran ve LEAD Network Türkiye kurumsal üyemiz Mustafa Seçkin, Unilever’in Türkiye ve Orta Doğu Kişisel Bakım Kategorisi Genel Müdürü & Türkiye Ülke Lideri olarak göreve atandı. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
LEAD Network Kurumsal Üyemiz Hepsiburada yönetiminde CEO Murat Emirdağ, görevini 1 Ocak 2023 itibarıyla Nilhan Onal'a devrederek Yönetim Kurulu üyesi olarak şirkete katkı sağlamaya devam edecek. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
LEAD Network Türkiye Mini MBA Programı 2. Dönem
LEAD Network Türkiye Mini MBA programımızın "Yöneticiler için Finans" eğitimi, Dr. Cüneyt Demirgüreş sunumu ile online olarak gerçekleşti. Program hakkında bilgi için iletisim@leadturkey.net ile irtibata geçiniz.   

Mini MBA programı hakkında detaylı bilgi için iletisim@leadturkey.net ile iletişime geçiniz.

LEAD TO LEAD
5. Dönem Mentorluk Programı Menti Bilgilendirme Eğitimi Gerçekleşti

 
5. dönem LEAD TO LEAD mentorluk programımızın Menti Bilgilendirme Eğitimi Soohr Danışmanlık Yöneticisi Seda Erzen tarafından mentilerimizin katılımı ile 30 Haziran’da online olarak gerçekleşti. 5. Dönem Mentilerimize başarılar diliyoruz.

Değerli  LEAD Network Türkiye üyemiz;
Komitelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve komite gönüllüsü olarak bize katılmak isterseniz başvurularınızı
iletisim@leadturkey.net üzerinden yapabilirsiniz. 

Komite Gönüllülük detayları için tıklayın
LEAD Network Global 2021 Faaliyet Raporuna ulaşmak için tıklayınız
TEMMUZ AYI ETKİNLİKLERİMİZ
İş dünyasında kişisel verimlilik konuşuldu
LEAD Network Türkiye’nin her ay iş dünyasını bir araya getirerek sektör liderlerini ağırladığı kahvaltı buluşmalarının Temmuz ayı konuğu P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonları Başkanı Christophe Duron oldu.

“Kişisel Verimlilik için Well-being Seçimleri” başlığıyla düzenlenen oturumda konuşan P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonları Başkanı Christophe Duron: “Benim bu konuda üç ana başlığım var; Bağlı Kal, Belirle ve Sahip Çık. İlk olarak seçimlerinize bağlı kalın ve geride bırakacağınız mirası düşünün. Ardınızda bırakacağınız yegâne şey sizin mirasınız olacak. Bunu sağladıktan sonra sınırlarınızı çizin. Limitlerinizi belirleyin ve buna sadık kalın. Son olarak da sahip çıkın ve enerjinizi koruyun; bugün hep stresi konuşuyoruz fakat asıl problem, yeterince dinlenememek. Bu nedenle dinlenmeye yeterince vakit ayırdığınızdan emin olun.” dedi.
Cuma Buluşmaları
22 Temmuz Cuma 18:30 da DAS DAS ATAŞEHİR’de üyelerimizin katılımı ile ilk Cuma buluşmamızı gerçekleştirdik. Tüm üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
GLOBAL WEBINARLAR
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz
Yeni kurumsal partnerimiz HepsiBurada’ya hoşgeldin diyoruz. 

Kurumsal Partnerlerimiz
Üyelikler Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın
Basın ve Sosyal Medyada Biz

TAKİPTE KALIN!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
LinkedIn
Twitter

LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim

LEAD Network’un Avrupa’ nın 8 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!


LEAD Network Mobil App
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2022 | LEAD Network Türkiye |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net