EYLÜL I 2022
Merhaba,

LEAD Network Türkiye Üyeleri
Her yıl gerçekleştirdiğimiz Kurumsal Temsilciler buluşmamızı. 16 Eylül’de Migros ev sahipliğinde gerçekleştirdik.

LEAD Network tarafından her yıl tüm chapterların katılımı ile düzenlenen global konferansımız bu sene 13-14 Ekim tarihlerinde Paris’te gerçekleşecek. LEAD Network Türkiye üyelerinin de değerli katılımlarını bekliyoruz. Yaz dönemi olması sebebiyle Ağustos ve Eylül aylarında ara verdiğimiz geleneksel kahvaltı buluşmalarımıza 6 Ekim’de Redbull ev sahipliğinde yeniden aynı heyecanla devam ediyor olacağız.
İlkini 19 Eylül 2022 tarihinde Kurumsal Üyemiz Barilla ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz  Workshop Etkinliğimiz büyük beğeni topladı. Workshop etkinliklerimizin ikincisini Kurumsal Üyemiz Cook ev sahipliğinde 18 Ekim’de gerçekleştiriyoruz. Cuma iş çıkışı buluşmalarımıza sonbahar ve kış döneminde de devam edeceğiz. 25 Ekim tarihinde Kurumsal Üyelerimizin CEO’larının  katılımı ile kapsayıcılık ve çeşitlilik konularını beraberce masaya yatırdığımız CEO ROUNDTABLE etkinliğimiz gerçekleşecek.Lütfen şimdiden CEO’larınızın ajandasında yer alması için not ediniz.
Sizlere Ekim ayının bizler için neden önemli olduğundan bahsetmek isterim. Öncelikle Cumhuriyetimizin 99. Yılını kutlayacağımız için gururlu ve mutluyuz.  Sizlerin de şimdiden Cumhuriyet Bayramını kutlamak isterim. Bununla beraber Ekim ayında LEAD Network Türkiye olarak 5. yılımızı kutlayacağımızı ve 5. Yıl etkinlikleri kapsamında iletişim çalışmalarımıza başlayacak olup LEAD Network görünürlüğü ve bilinirliğini sizlerin desteği ile daha etkin hale getireceğimizi umut ediyorum.
Son olarak Nielsen ile başlattığımız sektörümüz özelinde  İŞ DÜNYASINDA KADIN ÇALIŞANLARIN KONUMUNA” yönelik araştırmamıza değerli katılımlarınızı bekliyoruz. Sevgilerimle
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman

AYIN RAPORU

Kariyerlerinin Ortasındaki Kadınların Karşılaştıkları  3 İşyeri Önyargısı

Harvard Business Review

100 üst düzey kadın yöneticiyle görüştükten sonra, yazarlar kariyer ortasında kadınların karşılaştığı üç farklı türde önyargı ve ayrımcılık belirledi: haksız varsayımlar, yararsız ilgi ve eşit olmayan erişim. Her bir önyargıyı tanımlarlar ve bunların üstesinden gelmek için önerilerle sonuca varırlar.
Raporu İndir

AYIN OKUMASI

Çeşitlilik Çabalarını Sürdürmek İçin, Yasal Riskinizin Önüne Geçmeyin

marketingturkiye.com.tr

Birçok DEI girişimi, DEI liderleri ve hukuk ekiplerinin kabul edilebilir risk soruları konusunda anlaşmazlık içinde olduklarını hissetmeleri nedeniyle başarısız olmaktadır. DEI liderleri, avukatları statükonun koruyucuları olarak görürken, en kötüsünü öngörmek üzere eğitilmiş hukuk uzmanları, şirketi yasal riskten koruduklarına inanıyor.
Devamını Oku

Lütfen görmek istediğiniz, paylaşılmasında fayda gördüğünüz rapor ve yazıları bize iletin. iletisim@leadturkey.net

Üyelerimizden Haberler


Gittigidiyor Sağlık&Kişisel Bakım Kategori Müdürü ve LEAD Network Türkiye Kurumsal Üyesi Selvin Seda Çelik Nielseniq'de, Gelir Arttırma Müdürü  görevine atandı. Kendisini tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.


Aksan Kozmetik İnsan Kaynakları Direktörü / İcra Kurulu Üyesi ve LEAD Network Türkiye Kurumsal Üyesi Nevin Aksoy Aksan Kozmetik’de Yönetim Kurulu Üyeliği'ne atandı. Kendisini tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.
LEAD Network Türkiye Mini MBA Programı 2. Dönem

LEAD Network Türkiye Mini MBA programımızın bir diğer eğitimi olan ‘Güncel Gelişmelerle Kişisel Verilerin Korunması ve Güvenliği’ Av. Ömrüncegül Koyuncuoğlu aktarımı ile online olarak gerçekleşti. Program hakkında bilgi için iletisim@leadturkey.net ile irtibata geçiniz.   

Mini MBA programı hakkında detaylı bilgi için iletisim@leadturkey.net ile iletişime geçiniz.

LEAD TO LEAD
5. Dönem Mentorluk Programı

 
Eğitim Komitemiz 5. Dönem Mentilerimizle 23 Eylül’de bir araya geldi. Önümüzdeki dönem yapılacak eğitimlerden bahsedildi.

Değerli  LEAD Network Türkiye üyemiz;
Komitelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve komite gönüllüsü olarak bize katılmak isterseniz başvurularınızı
iletisim@leadturkey.net üzerinden yapabilirsiniz. 

Komite Gönüllülük detayları için tıklayın
LEAD Network Global 2021 Faaliyet Raporuna ulaşmak için tıklayınız
Eylül Ayı Etkinliklerimiz
Kurumsal Temsilciler Buluşması
16 Eylül saat 09:00 -10:30 arasında Kurumsal Üyemiz Migros ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz Kurumsal Üye Temsilcisi Buluşmamıza katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Workshop Etkinliği
19 Eylül saat 18:00 -19:30 arasında Kurumsal üyemiz Barilla ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz Mutfak Workshop etkinliğimize katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Kariyer Hikayeleri
28 Eylül saat 17:00- 18:00 de Shell Türkiye Kurumsal İletişim Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Meltem Okyar Perdeci ve Shell Türkiye Ön Saha Satış Elemanı Özlem Beki’nin katılımlarıyla gerçekleşen etkinliğimize katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Cuma Buluşmaları
 30 Eylül Cuma 18:30 da DAS DAS ATAŞEHİR’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize katılan üyelerimize teşekkür ederiz.
GELECEK ETKİNLİKLERİMİZ28 Ekim 2022 Cuma günü saat 18:30 da DAS DAS  ATAŞEHİR’de Cuma buluşmaları etkinliğimize tüm üyelerimizi bekliyoruz. 
GLOBAL WEBINARLAR
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz

Kurumsal Partnerlerimiz
Üyelikler Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın
Basın ve Sosyal Medyada Biz

TAKİPTE KALIN!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
LinkedIn
Twitter

LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim

LEAD Network’un Avrupa’ nın 10 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!


LEAD Network Mobil App
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2022 | LEAD Network Türkiye |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net