ARALIK I 2022
Merhaba,

LEAD Network Türkiye Üyeleri
2022 senesini  geride bırakırken sizlerin desteği ile büyüyerek 1200+ üye ve 100 kurumsal üyeye ulaştık. 2023 yılında da aramıza yeni katılacak kurumsal ve bireysel üyelerimizle diğer senelerde olduğu gibi eğitim ve etkinliklerle sizlerin katılımları ve desteği ile güzel işler yapmaya devam edeceğiz. 

2023 senesinin ilk kahvaltı etkinliğine 5 Ocak’ta Coca Cola İçecek ev sahipliğinde sevgili Yazar Sunay Akın’ı ağırlayarak başlıyoruz. Keyifli bir sunum bizleri bekliyor.
11 Ocak’ta bireysel ve kurumsal üyelerimizin katılımlarıyla yeni yıla merhaba, MINI MBA mezuniyet ve 5. Yıl Kutlama etkinliğimiz gerçekleşecek.

Bu yıl da bizlere ilham veren kariyer hikayelerini dinlemeye devam ediyor olacağız. 19 Ocak'ta konuğumuz Arya Kadın Yatırım Platformu Kurucusu Ahu Serter olacak. Workshoplarımız 2023 senesinde de devam ediyor. 2023 senesinin ilk ev sahibi 24 Ocak’ta TCHİBO olacak ve bizlere muhteşem kahve keyfi ile Barista workshop’u gerçekleştirecek.

Sizlerle beraber 2023 senesine dolu dolu başlamanın  heyecanı ve coşkusu içindeyiz. Sizlerin de bizler gibi bu coşku ve sevinci paylaştığınızı bilerek tekrar değerli destekleriniz için teşekkür ederim. Sevgilerimle
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman

AYIN RAPORU

Etkinlik endüstrisinde çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık konularında yaygın memnuniyetsizlik

www.exhibitionnews.uk

Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık uzun zamandır etkinliklerde gündemdeydi, ancak son veriler sistemik ırkçılığın ortadan kaldırılmasında hala uzun bir yol olduğunu gösteriyor. EIC'nin 2022 Eşitlik Kıyaslama Çalışması, etkinlik profesyonelleri arasında, özellikle azınlık grupları ve kadınlar arasında yaygın #DEI memnuniyetsizliğini ortaya koydu.
Devamını Oku

AYIN OKUMASI

Taahhüt ve Uygulama: Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık Neden Yöneticilerin Gerçek Katılımını Gerektirir?

www.real-leaders.com

Buradaki temel konu, kuruluşların DEI stratejilerini uygulamamasıdır. C-suite yöneticilerinin çoğu günlük işleri, stratejik öncelikleri ve çalışan etkileşimleri aracılığıyla işe aktif olarak dahil olamıyor. 
Devamını Oku

AYIN KONUĞU

Arzu Pınar DEMİREL 

Headline Diversity Kurucusu

Geçen yılın ‘‘enlerini’’ gösteren listeleri ve gelecek yılın öngörülerini takip etmeyi seviyorum. Kendimizi içinde bulduğumuz belirsizliği bilginin, araştırmaların, verilerin ışığıyla aydınlatmasından güç alıyor olabilirim. Bir kahini ziyaret ediyormuş gibi, bilinmeyene büyük bir merak duyarak, kendimi araştırma raporlarını okurken buluyorum. İnsanın geleceği sezme yeteneği var mıdır? Yoksa geçmiş ve şimdinin işaretlerini doğru okuyabilirsek, bu olağan dışı bir yetenek olmaktan çıkarak, içgörü mü olur? 
Devamını Oku

Lütfen görmek istediğiniz, paylaşılmasında fayda gördüğünüz rapor ve yazıları bize iletin. iletisim@leadturkey.net

Üyelerimizden Haberler


Coca Cola İçecek AT work, Vending ve Catering birimlerinden sorumlu Alan Satış Müdürü , LEAD Network Türkiye Kurumsal Üyesi ve Üye ilişkileri Komite Üyesi Aydan Aydın, Coca Cola İçecek Satış Müdürü Costa-coffee pozisyonuna atandı. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Johnson & Johnson Bölge Satınalma Müdürü, LEAD Network Türkiye Kurumsal Üyesi ve Sponsorluk Komite Üyesi Bahar Yalın Johnson & Johnson Türkiye Finans Direktörü olarak atandı. Kendisini tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
TchiboTürkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü ve LEAD Network Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ceyda Kaptan Tchibo Uluslararası Ticari Koordinasyon ve Gıda Dışı Kategorisi Avrupa Ülkeleri Yöneticiliğine atandı. Kendisini tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.
Media Markt Türkiye’nin Gayrimenkul Departmanı Sorumlusu  ve LEAD Network Türkiye Kurumsal Üyesi Didem Yılmaz Media Markt Belçika ve Lüksemburg organizasyonlarından sorumlu Gayrimenkul Direktörü olarak atandı. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Johnson & Johnson Türkiye Genel Müdürü, LEAD Network Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Sponsorluk Komite Üyesi Murat Mutlu mevcut olan görevlerine ek olarak Johnson &Johnson Kazakistan, Azerbeycan, Moldova, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Gürcistan, Ermenistan ve Moğolistan ülkelerinden sorumlu Genel Müdür olarak atandı. Kendisini tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
LEAD Network Türkiye Mini MBA Programı 
1. ve 2. Dönem Mezuniyet programı 11 Ocak’ta Mezunlarımızın katılımıyla gerçekleşecek.

Mini MBA programı hakkında detaylı bilgi için iletisim@leadturkey.net ile iletişime geçiniz.

LEAD TO LEAD
5. Dönem Mentorluk Programı

 
Eğitim Komitemiz 5. Dönem Mentilerimizin eğitim programları ile ilgili planlama çalışmalarına devam etmektedir.

Değerli  LEAD Network Türkiye üyemiz;
Komitelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve komite gönüllüsü olarak bize katılmak isterseniz başvurularınızı
iletisim@leadturkey.net üzerinden yapabilirsiniz. 

Komite Gönüllülük detayları için tıklayın
LEAD Network Global 2021 Faaliyet Raporuna ulaşmak için tıklayınız
LEAD Network Türkiye 5. Yıl Kutlaması 
LEAD Network Türkiye olarak derneğimizin kuruluşundan itibaren geçen beş yıllık süre zarfında siz değerli kurumsal destekçilerimizin desteği ile derneğimizin bilinirliğini arttırarak, faaliyet alanlarını genişleterek ve farkındalık çalışmaları yaparak büyümeye ve güçlenmeye devam ediyoruz.
5. yılımızı sizlerle kutlamak adına  hazırladığımız iletişim kampanyamıza katılmak çok kolay..
QR kodu okutarak veya üzerine tıklayarak hazırladığımız filitre üzerinden fotoğraf veya videonuz ile 5. yıl kutlamamız için mesajınızı paylaşmanızı ve 5. yıl kutlamalarımıza sizin de ortak olmanızı rica ederiz. 
Bu vesileyle tüm LEAD Network Türkiye üyelerinin 5.yılını en içten dileklerimizle kutluyoruz.
Aralık Ayı Etkinliklerimiz
Kahvaltı Buluşması
8 Aralık saat 07:30-09:30 arasında Brita ev sahipliğinde konuşmacımız Sayın Dilara Koçak ile gerçekleştirdiğimiz "Sürdürülebilir Yaşam ve Geleceği Beslemek" konulu Kahvaltı Buluşması etkinliğimize katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Workshop Etkinliği
12 Aralık saat 18:30 -21:30 arasında Anadolu Efes ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz Workshop etkinliğimize katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Best Practice Etkinliği
19 Aralık saat 18.30-19.30 arasında gerçekleştirdiğimiz SONAE Öğrenme, Geliştirme ve Kapsayıcılık Alan Lideri Sayın Catarina Oliveira Fernandes’in sunumuyla "Sonae MC'nin Engelli Kişilere Odaklanan Kapsayıcılık, Eşitlik ve Çeşitlilik stratejisi." konulu best practice etkinliğimize katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Yönetim Kurulu ve Komite Gönüllüleri Buluşması
20 Aralık 'ta gerçekleşen buluşmada Yönetim Kurulu üyelerimiz komite gönüllülerimiz ile bir araya gelerek, 2023 çalışmaları için enerji depoladı.
Cuma Buluşması
23 Aralık’ta The House Cafe’de gerçekleştirdiğimiz Cuma Buluşması etkinliğimize katılan tüm üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
Kariyer Hikayeleri
28 Aralık saat 17:00-18:00 arasında gerçekleştirdiğimiz kariyer hikayeleri etkinliğimizde Borusan Oto Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Sayın Simay Alsan’ı ağırladık. Katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
GELECEK ETKİNLİKLERİMİZ
11 Ocak Yeni Yıla Merhaba, MINI MBA Mezuniyet Töreni ve 5. Yıl Kutlaması
19 Ocak
Kariyer Hikayeleri
Ahu Serter

 
GLOBAL WEBINARLAR
LEAD Network Chapter'larının Ocak ayı boyunca düzenleyeceği webinar'lara katılmak için görsele tıklayın...
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz

Kurumsal Partnerlerimiz
Üyelikler Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın
Basın ve Sosyal Medyada Biz

TAKİPTE KALIN!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
LinkedIn
Twitter

LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim

LEAD Network’un Avrupa’ nın 10 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!


LEAD Network Mobil App
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2022 | LEAD Network Türkiye |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net