ŞUBAT I 2023
Merhaba,

LEAD Network Türkiye Üyeleri
Ülkece yaşadığımız büyük felaket sebebiyle öncelikle hepimizin tekrar başı sağ olsun demek isterim. Henüz acımızın çok taze olması, kaybettiğimiz vatandaşlarımızın her geçen gün sayısının artması ve binlerce vatandaşımızın hala farklı sebeplerden dolayı büyük zorluklar içerisinde olması sebebiyle yapacağımız etkinliklere bir süre ara vermeye karar verdik. 
Şubat ayı içinde Barry-Callebaut ev sahipliğinde gerçekleşmesi planlanan workshop etkinliğimizi ev sahibimiz Barry-Callebaut ile aldığımız ortak karar sonrası erteledik.
Yine aynı şekilde mart ayı içerisinde La Lorraine ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz kahvaltı etkinliğimizi de önümüzdeki aylarda gerçekleştirmek üzere erteliyoruz. 
Bundan sonraki süreçte sizlerin desteği ve katılımlarıyla yine aynı şekilde kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz ama öncesinde yaralarımızı birlikte sarıyor olmamız gerekiyor.
Bu vesileyle deprem bölgesine her türlü ihtiyaca karşılık yardımlarını gönderen kurumsal ve bireysel üyelerimize de teşekkürlerimi   sunuyorum. Depremin ilk gününden itibaren üyelerimiz arasında iletişimi sağlayıp ihtiyaçların belirlenerek ilgili yerlere ulaşması konusunda da yaptığımız çalışmalara devam ediyor olacağız.
Önümüzdeki dönemde sizlerle tekrar görüşmek üzere sağlık ve huzur dolu günler dilerim. Umarım ülkece bu zor günleri birlik ve beraberlikle en hızlı şekilde atlatırız.Sevgilerimle
LEAD Network Türkiye Başkanı
Aysun Zaman

Deprem Felaketi

LEAD Network Türkiye olarak kurumsal ve bireysel üyelerimizin yardım ve desteği ile deprem felaketini yaşamıs onbinlerce vatandaşımıza dokunmaya onların acılarına ortak olmaya çalışıyoruz. Tüm kaynaklarımızı kullanarak birlik ve beraberlik örneği göstererek umut olmaya devam ediyoruz. Onbinlerce yaralımız ve destek bekleyen her vatandaşımız için diğer STK ve kurumlarla kurumsal ve bireysel üyelerimiz iş birliktelikleri gerçekleştiriyor. Üyelerimiz sağladıkları lojistik desteklerle deprem felaketinin yaşandığı bölgelere yardımlarını ulaştırmaya çalışıyor. Tüm üyelerimize verdikleri destek ve yardımları için teşekkür ediyoruz.

AYIN RAPORU

Kadınların Güçlenmesi ve İş Dünyasında 2022 Trendleri ve Fırsatlar: Bölgeler Arasında Pandemik Zorluklar Ortasında İlerleme

www.weps.org

Bu rapor, toplumsal cinsiyet eşitliğine ilişkin küresel ve bölgesel kurumsal performans hakkında içgörü sağlamak ve ortakların ve diğer paydaşların dünya genelinde kadınların güçlendirilmesine yönelik çabalarını sergilemek amacıyla Kadınların Güçlenmesi İlkeleri Toplumsal Cinsiyet Uçurumu Analiz Aracını kullanan şirketlerin toplu sonuçlarını incelemektedir. Rapor, cinsiyet eşitliğinin bölgeler ve sorunlar genelinde ilerlemesi konusunda bir miktar ilerleme kaydedilmiş olsa da, daha hızlı, acil ve etkili eylemlere ihtiyaç duyulduğu sonucuna varıyor.
Raporu İndir

AYIN OKUMASI

DEI politikaları işe alımlarda ayrımcılığı durdurmayacaktır

www.statnews.com

"Çoğu kurumun geliştirdiği DE&I politikaları farklı adayları işe almak için mükemmel yol haritaları sunuyor. Ancak insanlar ön yargılarını tartışmaya açtığında, klişeler oluşuyor. Adil olmaya yönelik bilinçli arzu, çoğu zaman yetenekli kişileri mesleklerinden uzaklaştıran kalıcı bilinçsiz önyargı tarafından bastırılır.
Devamını Oku

Lütfen görmek istediğiniz, paylaşılmasında fayda gördüğünüz rapor ve yazıları bize iletin. iletisim@leadturkey.net

Üyelerimizden Haberler


Reckitt  Benckiser İnsan Kaynakları Uzmanı ve  LEAD  Network Türkiye Kurumsal Üyesi Mine Berber görevine Reckitt  Benckiser Ortak Hesap Yöneticisi olarak devam edecek. Kendisini tebrik eder,başarılarının devamını dileriz
LEAD TO LEAD
5. Dönem Mentorluk Programı

 
5. Dönem Mentilerimizin eğitim programları 15 Şubat itibariyle başlamıştır. Haziran ayına kadar  sürecek eğitim programımızda farklı ve farkındalığı yüksek konulara değinmeye devam edeceğiz. Değerli katılımlarından dolayı mentilerimize teşekkür ederiz. 

Değerli  LEAD Network Türkiye üyemiz;
Komitelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve komite gönüllüsü olarak bize katılmak isterseniz başvurularınızı
iletisim@leadturkey.net üzerinden yapabilirsiniz. 

Komite Gönüllülük detayları için tıklayın
LEAD Network Global 2021 Faaliyet Raporuna ulaşmak için tıklayınız
Şubat Ayı Etkinliklerimiz
Kahvaltı Buluşması
2 Şubat saat 07:30-09:30 arasında Carrefoursa ev sahipliğinde konuşmacımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Kasım Han ile gerçekleştirdiğimiz "İdare etmekten yönetmeye doğru: Anlık gelişen Ekonomik-Siyasi Risk Analizi ve İşinize Etkisi" konulu Kahvaltı Buluşması etkinliğimize katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
GLOBAL WEBINARLAR
LEAD Network Chapter'larının Şubat ayı boyunca düzenleyeceği webinar'lara katılmak için görsele tıklayın...
Birlikte Büyümeye Devam Ediyoruz

Kurumsal Partnerlerimiz
Üyelikler Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın

TAKİPTE KALIN!
Hem Türkiye hem de global hesaplarımızda faaliyetlerimizi yakından takip edebilir bizleri sosyal medyada destekleyebilirsiniz.
Link
LinkedIn
Twitter

LEAD Network CRM & Global Üyelerle İletişim

LEAD Network’un Avrupa’ nın 10 farklı chapter’ında yer alan üyeleri birleştirmeyi ve birbirlerine katkı sağlayacak paylaşım ve network ortamı sunmayı hedefleyen CRM platformuna katılmanız için tek yapmanız gereken https://leadmembers-eu.net/ linkinden kayıt işleminizi tamamlamak.

Kayıt işlemi sonrasında CRM platformunun etkin kullanımı için desteklerinizi bekliyoruz!


LEAD Network Mobil App
LEAD topluluğuna şimdi katıl ve diğer LEAD Network üyeleri ile iletişimde ol.
Henüz LEAD Network üye platformu yeni mobil versiyonunu indirmediyseniz Apple App Store veya Google Play Store’ dan indirebilirsiniz.


  

Tüm sorularınız için iletişim@leadturkey.net adresimizden Genel Koordinatörümüze ulaşabilirsiniz

Facebook
Link
Website
Copyright © *| 2022 | LEAD Network Türkiye |*  Tüm hakları saklıdır.

İletişim için mail adresimiz:
iletisim@leadturkey.net