LEAD Network Türkiye Mini MBA Programı

Amacımız

İş dünyasında yaşanan rekabet, küreselleşme ve piyasa belirsizlikleri günümüzün önde gelen kuruluşlarının karşılaştığı başlıca problemler arasında yer alıyor. Böylesi yüksek bir rekabet ile başa çıkabilmek ve hem bireylerin hem de kuruluşların sürdürülebilir bir büyüme yakalayabilmeleri için liderlik, yaratıcılık ve yerinde problem çözme yetkinliklerini geliştirmelerinin çok değerli olduğuna inanıyoruz.

Koç Üniversitesi işbirliği ile içeriği tamamen LEAD Network Türkiye’ye özel hazırlanan Mini MBA programımızın 3. dönemi 14 mezunumuz ile tamamlandı.

Tüm mezunlarımızı tebrik ederiz.

2021 yılı içerisinde Koç Üniversitesi işbirliği ile ilkini gerçekleştirdiğimiz “LEAD Network Türkiye Mini MBA” programının 2. Dönemine Şubat 2022 sonu itibarıyla başlattık.

Tüm eğitimci ve katılımcılara teşekkür ederiz.

Bu vizyon ışığında LEAD Network Türkiye olarak amaçlarımızdan bir tanesi de üyelerimizin kurumsal ve sosyal hayatta karşılarına çıkabilecek muhtemel bariyerleri aşmalarına yardımcı olmaktır. Bu doğrultuda sizlere 2021 yılı içerisinde Koç Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek 8 haftaya yayılan 13.5 günlük “LEAD Network Türkiye Mini MBA” programını hazırladık.
Mayıs- Temmuz 2021 döneminde 18 mezunu ile programımız başarıyla tamamlandı.

Tüm eğitimci ve katılımcılara teşekkür ederiz.