Strategy Workshop

Yeni dönem LEAD Network Türkiye Yönetim ve Denetleme Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı ve La Lorraine Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı olan Neslihan Nigiz Ulak’ın liderliğinde 2024-2026 dönemine ilişkin yol haritasını belirlemek üzere bir araya geldi. Oturumda çeşitliliği, eşitliği ve kapsayıcılığı misyonumuzun tam merkezine yerleştiren dinamik bir üç yıllık strateji oluşturuldu.
LEAD Network Europe ile uyumlu bir şekilde entegre olan Türkiye vizyonumuz, küresel ölçekte yankı bulmaya hazırlanıyor. Eş zamanlı olarak kurumsallaşma yönünde de önemli adımlar atarak sürdürülebilir büyüme için birliğimizi güçlendirdik. Yönetim ve organizasyon yapımızı yeniden tasarlayarak önceliklerimizi ilerletmek için sağlam bir temel oluşturduk.
“Kadın liderlerin yükselmesini destekleme ve her düzeyde 50=50 temsiliyeti elde etme yeteneğimize güveniyoruz” diyen Başkan Neslihan Nigiz Ulak, çok yakın bir zamanda bir lansman toplantısı ile somut çıktıları kurumsal ve bireysel üyelerimizle paylaşacaklarını duyurdu. Oturumumuzun başarılı geçmesinde katkıda bulunan tüm Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelerine en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Write a Message