ekinoks 3


Online Dünyada Etki Yaratmak

Pandemi ile birlikte evden çalışma, online toplantı ve eğitim tecrübelerinin hayatımızda yer aldığıbu dönemde sizlere katkı sağlayacağına inandığımız Ekinoks Buluşmaları serimizin üçüncü eğitimini, eğitimcimiz Özer Koç rehberliğinde Online Dünyada Etki Yaratmak olarak belirledik.

21 Ekim, Çarşamba günü saat 18:00 – 20:00 arasında gerçekleşecek eğitime katılım bedelimiz 100 TL’dir.  Kesin kayıt işlemenin tamamlanması için aşağıdaki  Ekinoks Buluşmaları 3 başvuru formunu doldurup ödeme dekontu ile birlikte göndermeniz yeterlidir.


Özer Koç Kimdir?

20 yılı aşkın eğitmenlik deneyimi ile Özer Koç, yetişkin öğrenme modelleri, içerik tasarımı ve fasilitasyon alanlarında uzmanlaşmıştır.

Yerel eğitim firmalarında edindiği deneyimlerinden sonra Peter Drucker’ın “Yönetim Yolu” programını Türkiye’ye getirmiş, FranklinCovey Türkiye ve Azerbaycan’da uzmanlık alanı lideri ve partner olarak görev almıştır. Türkiye’deki sayılı IAF (Uluslararası Kolaylaştırıcılar Derneği) ve ATD (Yetenek Gelişimi Derneği) üyelerinden biridir. Özer, ATD Dünya Konferansı’na “MacGyver Challenge” ve “Canvas Design for Facilitators” başlıkları ile iki kez konuşmacı olarak seçilmiştir.

İç eğitmen gelişimi konusunda tutkuyla yaptığı çalışmaların yanı sıra, son yıllarda özellikle kurumsal akademilerin dijital dönüşümlerine odaklanan Özer, hazırlamış olduğu online interaktif eğitim çözümleri ve atölyeleri ile kurumların ve iç eğitmenlerin kendi içeriklerini oluşturmalarını desteklemektedir.

http://ozerkoc.com.tr/ozer-koc/


Eğitim ücreti : *100 TL

*Dernek olmamız nedeni ile KDV den muaf olup eğitim katılım bedeli karşılığında makbuz düzenlenecektir .

 

Dernek hesap bilgisi :

Hesap Adı : Perakendenin Kadın Liderlerini Güçlendirmek ve Geliştirmek İş Birliği Ağı Derneği

Banka Adı : Garanti Bankası (TL Hesabı)

Şube Adı-kod : Şişli şubesi – 152

Hesap Numarası : 6292477

IBAN NO : TR90 0006 2000 1520 0006 2924 77

 

Tarih :  21 Ekim Çarşamba (online)
Saat :  18:00 – 20:00
Eğitimci : Özer Koç

Ekinoks Başvuru Formu

    Dekont Ekle

     

    Webinar katılımcı aydınlatma formu için lütfen tıklayınız

    Write a Message